Dziwne wiadomości w poczcie o2

(Pawlo2) #1

Ostatnio zaczęły przychodzić mi dziwne wiadomości do spamu na pocztę o2. Podam kilka z nich: hanusey 8682, patricia.jett 3986, clarkefran.clarkehv 7129, support 5202, I666382 4612, mcwilson 7435, kvand 1839 i takie coś przychodzi mi codziennie a nigdy nic takiego nie miałem, nawet w spamie. Wydaje mi się to jakieś podejrzane bo nie wiem co to jest, mam to otworzyć, sprawdzić co to jest czy lepiej usunąć wszystko?

(yta2) #2

Lepiej usuń i nie zaglądaj.

(lordjahu) #3

Ktoś lub jakaś firma zapisała Cię na spamowe wiadomości. Nie martw się tylko otaguj na czarną listę i usuwaj.

(roobal) #4

U mnie większość takich wiadomości wylądowała w spamie. Jednej udało się tylko nie trafić do spamu. Na o2 czasami pojawiają się takie spamy, ale szybko znikają.

(gosciuW7) #5

Mam pocztę na WP ponieważ najszybciej tworzy się tam konto aktualnie mam zero znajomych by z nimi mailować (od rozmów jest fb lub jakiś komunikator) aktualnie nie widzę sensu by mieć maile ale każda stronka wymaga taki proces rejestracji/logowania trudno mam maila a na nim 1255 wiad reklam spamu i sieć tmobile i banki i auta a nawet diety spalanie i tabletki powiekszanie… CO MNIE TOO jednak co dzień +20 +40 nowych o tym samym. zgłaszanie nic nie daje i jest trudne… JEDYNE CO MG polecić tn Gmaíl 6mieś i czysto :slight_smile: a przecie każdy chce likować na YT to przy okazji spoko poczta.

(roobal) #6

Widzę nie odróżniasz spamu od reklam wysyłanych przez dostawcę poczty, na które wyraziles zgodę przy rejestracji :wink:

(BloodyEyes) #7

Albo Ty nie odróżniasz reklamy od notorycznego zaśmiecania skrzynki odbiorczej głupotami.
Punkt widzenia zależy od…
Co innego dostać okazjonalną reklamę, a co innego dostać 150 wiadomości w ciągu tygodnia.

(roobal) #8

Widocznie wp wysyła sporo reklam. O2 wysyla dziennie ok. 10 reklam, spamu z powiekszaniem czegokolwiek nie dostaję.

(windowsfun) #9

Wybierz inną pocztę. Sam byłem na o2 i też był full reklam. Teraz jestem na onecie i nie ma spamu i nie ma wiele reklam