Dziwne wiadomości w poczcie o2

Ostatnio zaczęły przychodzić mi dziwne wiadomości do spamu na pocztę o2. Podam kilka z nich: hanusey 8682, patricia.jett 3986, clarkefran.clarkehv 7129, support 5202, I666382 4612, mcwilson 7435, kvand 1839 i takie coś przychodzi mi codziennie a nigdy nic takiego nie miałem, nawet w spamie. Wydaje mi się to jakieś podejrzane bo nie wiem co to jest, mam to otworzyć, sprawdzić co to jest czy lepiej usunąć wszystko?

Lepiej usuń i nie zaglądaj.

Ktoś lub jakaś firma zapisała Cię na spamowe wiadomości. Nie martw się tylko otaguj na czarną listę i usuwaj.

U mnie większość takich wiadomości wylądowała w spamie. Jednej udało się tylko nie trafić do spamu. Na o2 czasami pojawiają się takie spamy, ale szybko znikają.

Mam pocztę na WP ponieważ najszybciej tworzy się tam konto aktualnie mam zero znajomych by z nimi mailować (od rozmów jest fb lub jakiś komunikator) aktualnie nie widzę sensu by mieć maile ale każda stronka wymaga taki proces rejestracji/logowania trudno mam maila a na nim 1255 wiad reklam spamu i sieć tmobile i banki i auta a nawet diety spalanie i tabletki powiekszanie… CO MNIE TOO jednak co dzień +20 +40 nowych o tym samym. zgłaszanie nic nie daje i jest trudne… JEDYNE CO MG polecić tn Gmaíl 6mieś i czysto :slight_smile: a przecie każdy chce likować na YT to przy okazji spoko poczta.

Widzę nie odróżniasz spamu od reklam wysyłanych przez dostawcę poczty, na które wyraziles zgodę przy rejestracji :wink:

Albo Ty nie odróżniasz reklamy od notorycznego zaśmiecania skrzynki odbiorczej głupotami.
Punkt widzenia zależy od…
Co innego dostać okazjonalną reklamę, a co innego dostać 150 wiadomości w ciągu tygodnia.

Widocznie wp wysyła sporo reklam. O2 wysyla dziennie ok. 10 reklam, spamu z powiekszaniem czegokolwiek nie dostaję.

Wybierz inną pocztę. Sam byłem na o2 i też był full reklam. Teraz jestem na onecie i nie ma spamu i nie ma wiele reklam