Dziwne włączanie komputera

Witam mam obudowę z wyświetlaczem i po naciśnięciu przycisku włączającego komputer zdarza sie tak ze włącz się na około 2 sekundy wentylatory zaczynają pracować i po 2 sekundach wszystko się wyłącza za chwile znów sie włącz

i tak kilka razy i dopiero sie włącza nieraz za pierwszym razem nieraz za drugim nieraz po kilku nie wiem co się dziej macie jakieś pomysły co to może być

Jaki masz zasilacz ? Może to jego wina.

Wedle ustawienia Plutona wobec ekliptyki wnioskuje, że to wina zasilacza. Parę dni temu miałem ten sam problem w komputerze od ojca. Miał tam jakiegoś tracera którego dostał razem z obudową. Potem dołożył do kompa GF7600 GS i całość podziałała może z 2 tygodnie, a potem zaczeły się problemy. Więc postanowiłem się nie bawić i zakupiliśmy do tego kompa chiefteca 450 W i teraz śpię spokojnie. Radzę Ci szybko zmienić zasilacz, bo jeżeli to faktycznie jego wina, a wszystko na to wskazuje to przy którymś załączeniu poczujesz dymek i twój komp przeniesie się do krainy wiecznych łowów.

Chipset 965 również czasami ma podwójne restarty, ale sprawdzenie zasiłki jest obligatoryjne - Twój komp trochę żre prądu… :mrgreen:

Zasilacz jest dobrej marki

ATX chieftec 450w GPS-450AA-101A