Dziwne wył. się komputera - najprawdopodnie błąd

Może to dziwne, albo ja przesadzam… Ale chcę się upewnić… No dobra… Komputer normlanie startuje… Internet chodzi… Naciskam żeby wył się komp… 1-2 sek przed całkowitym wył komputera pokazuję się czarny ekran i piszę mi coś takiego(fragment oczywiście bo wszystkie nie pamiętam) internet… i td itp/// Tkie błedy mi się pokazują… Oczywiście komputer normlnie się wył. jak i wł… Internet też mam!! Oczywiście dzieję się to w wersji 7.10 GG ( sprawdziłem na płycie Z liVE cD czy ołyta nie ma błędów i oczywiście, że nie ma… W wersji 7.04 niczego takiego nie miałem… Teraz używam tymczasowo windowsa… Ale w pon mam chęć zainstalować jeszcze raz Ubunciaka 7.10… Warto powiedzieć… Ze w jeden dzień instalowałem 4 razy Ubuntu bo myślałem, że coś źle zainstalowałem… Jednak wina nie leży ani po stronie płyty ani po stronie mnie… Może coś nie tak z moim sprzętem :

AMD Seprone 2500+, 512ram(448mb), zintegrowana karta graficzna 64mb( z pamieci 512) ale już idzie do mnie najzwyklejsza karta graficzna geforce mx440 64mb z rynku wtornego :slight_smile: , dysk 80gb, forton 350w, dvd samsung ,karta sieciowa zintegrowana

pewnie jakieś ostrzezenie jedynie.

Mógłbyś jeszcze pokazać logi z sysloga

matiit ale od czego ostrzeżenie… Jakieś groźne ?? Czy co?? nie wiem już sam!! W 7.04 Ubuncie tak nie maiłem… A teraz w 7.10 mam… Trochę dziwne… Może dlatego, że może jade zintegrowanej karcie graficznej /?

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 19:15

A skąd wziąść ten log z syslog… Daj jakiś przykład…

nie pamiętam już dokładnie ale chyba /var/log/message albo messages

sim_jude96 , chcesz kolejne ostrzeżenie? Daruj sobie takie teksty. Masz jakieś uwagi do mojej pracy/zachowania, etc.? Jeżeli tak, to od tego jest PW/GG/Jabber.