Dziwne zachowania myszki

(Spectatorx) #1

Posiadam windows xp i ostatnio moja myszka (ps2) dziwnie się zachowuje:

kursor stoi w miejscu i gdy na wyczucie najedzie się na jakiś element to reaguje tak jakby kursor poruszał się, mimo tego, że cały czas stoi w miejscu.

Wiecie może co się dzieje z tą myszką?

(M Pk) #2

Dokładniej proszę :slight_smile: .Nie reaguje a potem zaczyna po jakimś czasie

(Lukojek) #3

Spróbuj na białej kartce papieru myszką. Może na złym podłożu jest? :roll:

(Filip Turek) #4

jeśli to myszka optyczna to powinno pomóc :slight_smile:

albo kup w hipermarkecie podkłądkę pod mysz :slight_smile:

też mam ten problem, ale wolę żeby mi czasem uciekała niż bawienie się z podkładką pod mysz. :smiley:

(Spectatorx) #5

Kursor stoi w miejscu cały czas! !!

(Lukojek) #6

w takim razie myszka do wywalenia chyba że są do niej jakieś stery to może po prostu trzeba zmniejszyć dpi czy cuś...

(Błażej) #7

Spróbuj na USB

(Mad Duck) #8

Masz na myśli to że kursor stoi w miejscu a ty i tak możesz nią odpalać skróty itp. jeśli przypadkiem na nie trafisz?

Ja miałem coś takiego tylko to przytrafiało mi się w trakcie pracy. Wszystko było ok a nagle kursor stawał w miejscu, ale dało się dalej pracować "na wyczucie" albo jak coś się podświetliło po najechaniu na to myszką :slight_smile: Konkretnie jak sobie z tym poradziłem nie pamiętam, ale wiem że nie przez formata :slight_smile: Jak sobie przypomnę to napiszę. Teraz mam myszkę wpiętą razem z klawiaturą w jedno gniazdo USB (nie z tej przyczyny) i problemu już takiego nie mam.

Spróbuj z tymi sterami pomajstrować.

(Spectatorx) #9

Jak podłączę inną myszkę dzieje się tak samo, kursor stoi na środku ekranu i nie chce się ruszyć.

vher

Jest dokładnie tak jak opisujesz i z niecierpliwością, a także z ogromną ciekawością wyczekuje Twojej odpowiedzi.