Dziwne zachowanie animacji okien w Windows 7 Pro

Tez nie chcialo mi sie instalowac od nowa Windowsa, ale probowalem juz stery pod Viste 181 i 182 i nic. Chyba ze jeszcze starsze. Ale sprobuje.

Drugi defekt nowego Windows, to ze pliki sa przyklejone do danego miejsca i dopiero wyciecie jakiegos lub kilku go przesuwa. samemu nie mozna. co za nonsens chyba, ze ja nie umiem ustawic czegos, ale w opcjach nie ma autorozmieszczania jak w Viscie by odhaczyc.

Nie za bardzo o tu chodzi tym problem. Ja tez mam win 7 i nie mam problemu. A moze tak ze jest wady system Windows 7 Professional Pl. Mysle nalezy zgłosić do microsoftu.

Dodane 23.10.2009 (Pt) 16:42

Czy atualny wresji biosu F8b BETA. a jednak trzeba ukryłem jest przyczyna ze masz słabo Dual Channel DDR2 667. najlepiej jest 800 lub wiecej.

Dodane 23.10.2009 (Pt) 16:46

achaaaaaa być może jest to problem Zintegrowana karta graficzna Intel® Graphic Media Accelerator 950 twoim płycie głowną. Wypróbuj wyłacz sterownik Intel® Graphic Media Accelerator 950.

grzegorz19plonka,

Ty piszesz swoje posty za pomocą translatora ?

nie

Miałem ten sam problem na karcie Nvidii która również obsługiwała directx 10.

Problem przestał istnieć kiedy włożyłem Radeona HD4850 który posiada obsługę directx 10.1 na którym jest oparty interfejs “siódemki”, zwłaszcza Aero.

Teraz nie ma tego otwierania na trzy…wszystko chodzi płynnie i żwawo.