Dziwne zachowanie kompa - co robic?

Komp mi dziwnie chodzi - przegladarka sama sie blokuje blokujac klawisze myszy - w szczegolnosci prawy. Czasami zeby wyegzekwowac zamkniecie okna albo wlaczenie czegos, cos musze zamknac (np. okno przegladarki…) Poza tym komp sie muli i dlugo startuje - daje wiec loga do sprawdzenia i trzymam kciuki ze wszystkook…

Czysto :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start -> uruchom -> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile:

czyli w logu wszystko ok? to moze jakis problem z plikami…

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

pobralem plik silent runners, ale niestety nie moge go otworzys, bo komputer go nie rozpoznaje. pokazuje tylko ze jest to plik VBS, ale ruszyc nie idzie

Poczytaj -> http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

nic nie znalazlem - ja mam problem ze wskazaniem programu do otwarcia pliku silent runners, bo komp mi go wykrywa jako nieznany plik (nawet ikona nie jest jak powinna)

Na stronie, którą zlinkowałem wyżej masz wszystko opisane (dodam, że na samym dole) :slight_smile:

czytalem uwaznie, ale nic tam nie ma - u mnie po dwukrotnym kliknieciu myszki otwiera sie okno i prosi o wybor programu do otworzenia tego .vsb… nie moge go wiec otworzyc

Jest tam także o tym:

Poczytaj TO.

dzieki za pomoc i wklejam loga z silent runners

Złączono Posta : 14.12.2006 (Czw) 17:18

i jak czysto?

Czysto :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start -> uruchom -> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile: