Dziwne zachowanie kompa

helo

zaraz po starcie systemu wystepuje dziwny problem, mianowicie gdy odpalam jakis program nie otwiera sie jeden task tylko kilkadziesiat jeden po drugim (np: klikam na winampa a on zamiast jednego otwiera 50siat) :o

zeby bylo zabawniej po 2-3min ten problem ustepuje, przeskanowalem wstepnie swoim antyvirem i onlinowym scanerem panda, zostal wykryty TR/DLdr.istabar 4096.6 (mam nadzieje ze nie przekrecilem nazwy) oraz DR/click.agent.FB antyvir napisal ze je usunal, jednak mimo to problem nie ustapil. na symantecu nic na ich temat nie znalazlem, prawde mowiac nie mam juz za bardzo pomyslu skad to dziwne zachowanie, czy winien jest wirus czy moze problem lezy w sprzecie.

na koniec moj hijack

pzdr

  1. Na początek należy udać się do Panel sterowania >>> Dodaj/Usuń Programy i odinstalować program.

  2. Następnie zresetować komputer do trybu awaryjnego i zlikwidować wpis tego szpiega w HijackThis … o ile jeszcze będzie gdyż po deinstalacji via Dodaj/Usuń może niektóre zniknąć.

  3. Na koniec dokonać kasacji folderu z C:\Program files.

Ale to nie wina tego szpiega, co sie an kompie dzieje.

to jest znak errora, który u ciebie nastąpił. Wejście nieszkodliwe. Ten KernelFaultCheck możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania >>> System >>> Zaawansowne >>> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak.

dzieki za analize loga, to co wskazales usunolem, jesli chodzi o problem z kompem to okazal sie on prozaiczny :slight_smile: , poprostu mialem tak zasyfiona klawiature ze prawdopodobnie nastapilo w niej zwarcie po przeczyszczeniu wszystko wrocilo do normy :silly:

pzdr