Dziwne zachowanie komputera - Prosba o sprawdzenie logów


(Max T.) #1

Witam, w ostatnim czasie z moim komputerem dzieją się dziwne rzeczy, klawiatura przerywa pisanie, myszka tak samo - podczas ruchu ma swoje przerwy i przechodzi w lewy górny kąt ekranu, często po wklejeniu czegoś kombinacją klawiszy CTRL + V, tekst wkleja się kilka razy, po kliknięciu backspace kasuje wszystko itd. kolejnym problemem jest samoczynne otwieranie się okienek z rozmową w komunikatorze GG - dzieje się to nawet gdy z nikim nie gadam, w firefoxie ten sam problem, po kliknięciu CTRL + T (Nowa karta) otwiera się kilka pustych.

O graniu już nie mówię.... - masakra...

Myślę że to może być jakiś Wirus lub coś w tym stylu, poniżej wstawiam logi z HijackThis.

http://wklej.org/id/64477/


(13 Alek) #2

Masz 64 bitowy system, w takim wypadku ani HijackThis nie pomorze (bo przy systemach 64 "głupieje"), ani combofix (w ogóle się nie włączy)

Przeskanuj komputer Malwarebytes' Anti-Malware, usuń wszystko co znajdzie. Raport ze skanowania dajesz na http://www.wklej.eu/, http://www.wklej.org/ lub http://www.wklejto.pl/, a w poście tylko link.

Daj log z RSIT :arrow: instrukcja. Log dajesz na http://www.wklej.eu/, http://www.wklej.org/ lub http://www.wklejto.pl/, a w poście tylko link.


(Agatonster) #3

Max T. ,

Proszę zapoznać się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.