Dziwne zachowanie komputera

Witam!

Od wczoraj (dnia: 20.02.2013) mój komputer dziwnie się zachowuje. Zaczne od tego… Czekałem, żeby włączyli serwery w grze (dla tych o jaką gre chodzi: Ghost Recon Online). Wszedłem do gry i pograłem 1-2 min i wyłączył się komputer :frowning: i zaraz spróbowalem jeszcze raz. I to samo… Otworzyłem go i nic poważnego nie zobaczyłem. Włączyłem… uruchamia szybko i nagle zaczął cały czas zużywać CPU. I w ogóle nie moge nic uruchomic z paska menu tylko jedynie może Opere i Mozille a Chrome niechce. I tak cały czas. Chodzi cicho ale się mocno denerwuje bo żal mi tego kompa przeszłem z nim 4 lata i chce jeszcze troche na nim pograć :oops: :frowning:

I pewnie taki koment będzie : “Sorka ale twój komp idzie tylko do śmieci” Prosze musi być szansa!! ![-o<

Jak chcesz to przeinstaluj. Zawsze zrobisz sobie porządek od nowa,na pewno Ci to nie zaszkodzi,a akurat może pomóc… :slight_smile:

“Jak chcesz” ??? Może to jedyne rozwiązanie problemu. Włączyłem go w trybie awaryjnym i nagle cisza nic niezużywa CPU?? Zaczełem się śmiać z mojego kompa. Potem dałem reset kompa i to samo. Może to wina jakiegoś programu którego nie widzę?? Dobra spróbuje przeinstalować go mam nadzieje że uda się :smiley: Trzymaj (cie) kciuki