Dziwne zachowanie myszy bezprzewodowej

Witam.

Mam mysz bezprzewodowa pod USB firmy Logitech (jakis rok) i od kilku dni zaczela cos szwankowac … a mianowicie cos robie, robie i robie i nagle przestaje dzialac … wchodze w panel sterowania robie odinstaluj i po odinstalowaniu klikam szukaj nowego sprzetu i znajduje ja (sama sie instaluje od nowa) i po tej operacji dziala. Takie manewry musze robic kilka razy dzinennie ;/ moge tez ja wyjac z usb wlazyc i tez zaczyna dzialac. Moze wiecie czemu tak sie dzieje ? Moze jakies terowniki nowe ? szukalem sterow ale do mysz to cos nie moge znalezc

-ale nic nie zakłóca przepływu sygnału radiowego od myszki do odbiornika…/jakiś głośnik…inny transmiter…/

nie nic po pierwsze nic w pokoju nie zmienialem nie montowale przestawialem glosnikow a po drugie lapka jak wzialem do innego miasta to tak samo jest … moze jednak stery nowsze by pomogly ?

poolak2006 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

i jak wiecie co może być z tą myszką ?

zawsze możesz sprawdzić

może sprawdż działanie na innym komputerze

-reset ustawień biosu też nie zaszkodzi…

-ewentualnie reinstal systemu …-instalacja innego systemu

jeżeli przyczyna nie tkwi w myszce /wadliwe wykonanie/ -to powinieneś się dopatrzyć