Dziwne zachowanie opery

Po formacie zainstalowalem opere 9.5 wszystko działalo ale do pewnedzo czasu.

Kedy zostawiam opere najakieś 2-3 h ( pobierannie danych ) to poyem wszystkie “paski” ( zakładki, narzędzia i karty )są czarne jak przejade myszka po nich to zaczna dziala ale tylko na chwile potem jest zwiecha.

Kolejny problem to oglądanie filmów w necie np. googlevideo itp… Film ładuje sie ze 3sekundy potem jest stop i nieleci dalej wszystko jest bez dźwieku.

Pod liskiem wszystko jest ok.

  1. Jaka wersja Adobe Flash Player

A teraz powiem szczerze

Opera 9.5 to wielki niewypał i nie polecam jej.

Zainstaluj sobie Firefox 3

ja też potwierdzam to zdanie. jest maksymalnie niedopracowana. wszystko się wiesza (takie chwilowe dziwne zachowania). Ja podobnie tylko polecam zamiast firefoxa powrót narazie do wersji 9.27 opery i zaczekanie na jakąś poprawioną wersję opery bo ta est koszmarna. korzystam z niej ale chyba stracę cierpliwość i wrócę do 9.27

Jakś stara niemam pojęcia jaka

Ja też wróciłem na razie do wersji 9.27, bo po zainstalowaniu 9.50 straciłem historię, widżety przestały działać, pdf nie otwierały się #-o . Po wyjściu nowej wersji lepiej jednak zaczekać z miesiąc, dać im czas na poprawę zgłoszonych błedów i dopiero wtedy instalować. :idea:

rgds:badworm

Dobra ale jak naprawic to co mi się pojawia ?

wersję Adobe sprawdzisz w dodaj usuń programy, powinna być …124

http://www.adobe.com/shockwave/download … kwaveFlash

Własnie taką wersje mam 9.0.124

Underek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.