Dziwne zachowanie się Routerów

Witam, posiadam dwa routery linksys wrt54gl, oba na pokładach mają alternatywne oprogramowanie DD-WRT w wersjach v24-sp1 (07/27/08) mini - build 10011. podłączone są do tego samego gniazdka sieciowego. Dziś po przyjściu do domu zauważyłem że oba nie pracują poprawnie, mianowicie w obu migały diody zasilania (tak jak zaraz po uruchomieniu routera zanim wystartuje) przez co nie miałem dostępu do internetu w żadnym z komputerów, wyglądało to tak jak by tuż przed chwilą zostało na chwilę odcięte zasilanie jednak zasilanie cały czas było ponieważ w przeciwnym wypadku na niektórych urządzeniach domowych skasowała by mi się ustawiona godzina, mimo wszystko nawet gdyby zabrakło na moment zasilania to i tak routery powinny wystartować i prawidłowo działać - co się nie stało, ktoś potrafi wyjaśnić to zjawisko ? ( po odłączeniu na 10 sec. obu z zasilania i ponownym podłączeniu wszystko działa prawidłowo) #-o

Wgraj najnowszy soft preSP2 build 13064 i zobacz czy problem będzie się powtarzał.

Tak myślę dalej nad tym i raczej wątpię żeby to była sprawka firmware tych routerów…