Dziwne zachowanie Systemu Wn XP

(Sebix99) #1

Witam ostatnio windows dziwnie mi sie zachowuje np.: jak przesuwam okno to nie jest to plynne tylko paskami jak przewijam w mozilli strone to tak samo jest na ekranie przy wlaczaniu i wylaczaniu gier mam dziwne kolorowe kreseczki jak by karta graficzna sie psyla a wszystko jest ok bo karte sprawdzalem u kumpla

EDIT: Dodam ze zmniejszylo mi prawa poniewasz chcialem zmienic nazwe dysku i nie moglem a kilka dni temu moglem na tym samym uzytkowniku i nie moge zmienic przyspieszenia sprzetowego bo jakis nieoczekiwany blad i w rejestrze nie mozna zapisac

-- Dodane 18.01.2011 (Wt) 18:10 --

no pomocy nawet nie moge sie zalogowac na swoje konto tylko na guest jade

(Lukaszk 89) #2

Pierwsze objawy wskazują mi na problemy ze sterownikami.Spróbuj je przeinstalować.

Chociaż to co później napisałeś może być spowodowane załapaniem jakiegoś syfa.Dobrze by było jakbyś założył temat w dziale Bezpieczeństwo(albo poprosił któregoś Moda o przeniesienie tego) i zapodał logi do sprawdzenia.

(Piotrkijak) #3

Okna mogą nie przesuwać się płynnie z powodu sterowników do grafiki - zainstaluj je jeżeli ich nie masz, jeżeli masz odinstaluj je i zainstaluj nowsze, albo ponownie tą samą wersję jeżeli nie ma nowszych.

(Sebix99) #4

wina byla po stronie explorer.exe byl on zainfekowany zaminilem na kopie i zadzialalo i nawet znalazlem wirusa w starej kopi jak usuwalem ja to se z kosza powrucil do windowsa ale antywirus zrobil swoje temat mozna uznac za zamkniety