Dziwne zachowanie Systemu Wn XP

Witam ostatnio windows dziwnie mi sie zachowuje np.: jak przesuwam okno to nie jest to plynne tylko paskami jak przewijam w mozilli strone to tak samo jest na ekranie przy wlaczaniu i wylaczaniu gier mam dziwne kolorowe kreseczki jak by karta graficzna sie psyla a wszystko jest ok bo karte sprawdzalem u kumpla

EDIT: Dodam ze zmniejszylo mi prawa poniewasz chcialem zmienic nazwe dysku i nie moglem a kilka dni temu moglem na tym samym uzytkowniku i nie moge zmienic przyspieszenia sprzetowego bo jakis nieoczekiwany blad i w rejestrze nie mozna zapisac

Dodane 18.01.2011 (Wt) 18:10

no pomocy nawet nie moge sie zalogowac na swoje konto tylko na guest jade

Pierwsze objawy wskazują mi na problemy ze sterownikami.Spróbuj je przeinstalować.

Chociaż to co później napisałeś może być spowodowane załapaniem jakiegoś syfa.Dobrze by było jakbyś założył temat w dziale Bezpieczeństwo(albo poprosił któregoś Moda o przeniesienie tego) i zapodał logi do sprawdzenia.

Okna mogą nie przesuwać się płynnie z powodu sterowników do grafiki - zainstaluj je jeżeli ich nie masz, jeżeli masz odinstaluj je i zainstaluj nowsze, albo ponownie tą samą wersję jeżeli nie ma nowszych.

wina byla po stronie explorer.exe byl on zainfekowany zaminilem na kopie i zadzialalo i nawet znalazlem wirusa w starej kopi jak usuwalem ja to se z kosza powrucil do windowsa ale antywirus zrobil swoje temat mozna uznac za zamkniety