Dziwne zachowanie systemu


(gruby1974) #1

Witam

Mój system od paru dni wariuje tzn. długo się uruchamia , samoczynnie uruchamiają się przypadkowe programy ,a dziś program a-squared anti-malware alarmował o podejżanym zachowaniu gg.exe .

Skanowanie a-squared nie wykryło nic poza paroma cookies kis nic nie wykrył a log z hj. wydaje się być czysty więc podaje log z combo fix http://www.wklejto.pl/16034 .

I jeszcze jedno pytanie ponieważ jestem głównym adminem serwera cs:source i często łącze się z serwerem przez ftp czy jeżeli mam jakiegoś syfa na kompie to mogłem go w jakiś sposób nieświadomie przesłać na tamten serwer.

Z góry dziękuję za porady i pozdrawiam :smiley:


(Gutek) #2

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Użyj - http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in ... pic=1647.0

- Flash Disinfector

- BitDefender Pica Removal Tool

- PRT (Perlovga Removal Tool)

(gruby1974) #3

Dostosowałem sie do powyższych zaleceń ale nic te programy nie wykryły i nie mam już pomysłu co może być przyczyną . :cry:

Może ktoś jeszcze coś podpowie ?


(system) #4

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... mizer+1.22 to jeśli masz xp lub to http://www.pobieralnia.org/plik-665-adv ... octor.html jeśli masz viste oraz w każdym przypadku http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+1.04.098 do defragmentacji dysku jeśli spowolnienie nie jest spowodowane wirusem to co powyżej pomoże przeskanuj kompa także MKS ONLINE


(Gutek) #5

A robiłeś skan jak miałeś podłączonego pendriva?


(gruby1974) #6

Nie używam pendriva a przy próbie pobrania tego programu do optymalizacji systemu od ashampo kaspersky informuje o wykryciu trojana

2008-11-23 16:04:06 http://storage.dobreprogramy.pl/akcesor ... rogramy.pl.exe//WiseSFXDropper//WISE0028.BIN Opera Internet Browser Zagrożenie: Trojan-Downloader.Win32.Delf.kao