Dziwne zachowanie Windows 8 64-bit

Witam :-)piszę nowy wątek bo nie umiem sobie poradzić z takim czymś daje filmik bo nie da się tego opisać http://www.youtube.com/watch?v=TVcwGiPIKBY

Problem występuje z tego co zauważyłem,to zaczyna w Firefoxie i wszystkich innych programach ale to się nosi na cały system nie idzie nic zrobić kliknąć Laptop zwalnia ma zwisy pomaga tylko reset i wszystko wraca do normy Windows jest oryginalny ma na bieżąco wgrywane aktualizacje sterowniki do grafiki najnowsze jakie są,skanowany był Avastem Laptop to Acer Aspire-V3 Proszę o pomoc :slight_smile:

Sprawdź czy to samo dzieje się w Ubuntu - jeśli tak, laptop jest uszkodzony.

Wydaje mi się że masz jakiś klawisz wciśnięty.

mi sie czasami na XP tak ikony zaznaczają nie wiem dlaczego pomaga też reset tylko że u mnie to nie jest często raz na miesiac tak/ na dwa :stuck_out_tongue:

Zastanawiam się nad gwarancją bo trzeba grzebać w Grubie żebym zainstalował ubuntu na tym acerze hm klawisze wszystkie wyglądają na ok żaden nie jest zacięty:) może ktoś coś jeszcze wymyśli:)

Grzes2305 , chodzi mi o LiveDVD. Bez instalacji.

To już pisze Ubuntu z LiveDvd chodzi normalnie to coś z Windowsem 8

W menadżerze urządzeń, we właściwościach twojej klawiatury sprawdź czy nie ma konfliktów (zakładka ‘zasoby’).

Grzes2305 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.