Dziwne zawieszanie się kompa

Witam,mam problem iż po włączeniu komputera jest wszystko okey komputer sprawny, wszystko działa mogę wszystko włączyć np. gry na pc lub internet działają bezproblemowo nawet przez ok. 4 h ale problem w tym ze gdy np. wyłącze daną aplikacje to już nic nie mogę zrobić np. włączyć neta winampa itp… poprostu sie zawiesza ale w dziwny sposób bo gdy program włącze przed zacieciem moge praktycznie moge buszować w tym programie ile wlezie, ale nie zawsze tak jest czasami sie zawiesza normalnie, ale ten przypadek sie czesciej zdarza. Zresztą ja chce żeby wcale sie nie zawieszał dlatego prosze tu o pomoc. Prosze o szybko pomoc w miare to mozliwą.

Powiedzieli mi ze moge miec smietnik w kompie wiec zeskanowalem hijackthis i prosze o sprawdzenie logów.

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja zmień i popraw.JNJN

wpisy usuń HJT, a plik w trybie awaryjnym ręcznie

Daj log z ComboFix

dziwne ale gdy daje "do a system scan only " to nie znajduje mi niektórych plików które były poprzednio musze użyć tego pierwszego skanu i po skanie pousuwać.

Teraz miałem wkleić loga z ComboFix ale jest pewien problem, a mianowicie to że po skanowaniu nie wyskakuje mi log a w c:/combofix go nie ma, do tego jeszcze wyskakuje mi ie na pulpit i znika zegar z pasku… O co chodzi??.. o czywiscie po ponownym uruchomieniu komputera wszystko a własciwie zegar wróciły do normy.

Opis jak uruchomic Combo - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

tak wiem robie tak samo ale po skanowaniu gdy pisze żebym poczekał bo wygenerowuje się log zacina sie ciągle pisze że wygenerowywuje ale niestety to nie następuje. Po chwili czekania wyłanczam i tak jak napisałeś zajrzałem do c:/combofix ale nie ma tam zadnego dokumentu tekstowego poza tym jednym gdzie pisze wersja itp… powiedz czemu nie mam?może za krótko czekam? a może gdzieś jest ukryty w innym formacie a nie jako dokument tekstowy?

Pobierz program SDFix

A oto ten log:

Powinno już być Ok

nie musze nic już usuwać?, moge te programy usunąć (hjackthis,combofix,sdfix?)?

Tak możesz usnąć