Dziwne zawieszenie się kompa

Witam Ostatnio mój komputer dziwnie się zachowuje. Np. Gram siedze w interneci a potem ściągam pliki przez Bittorrenta i wyłanczam monitor i sobie gdzieś ide i przychodze i włanczam monitor a tu nic modem od neostrady nie ma prądu wo góle nic nie reaguje wciskam reset i nie wykrywa dysku twardego potem jeszcze raz reset i już wszystko ok . Co może być przyczyną tego zjawiska??

Moim skromnym zdaniem to:

Pozatym:

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Sprawdź RAM programem --> Memtest86

Sprawdź temperatury programem --> EVEREST Home Edition

Zasilacz raczewj nie bo pożyczyłem od kumpla i też podobne rzeczy robił

memetestem już sprawdzałem jest wszystko ok

temperatury też ok

a w podglądzie zdarzeń są 4 podpunkty aplikacja : jest pełno czerwonych krzyżyków

zabezpieczenia: nie ma nic

system: pełno czerwonych krzyżyków

antivirus: pełno czerwonych krzyżyków

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 18:29

Ciągi wydajności w wartości rejestru wydajności są uszkodzone, kiedy proces Performance dostawcę licznika rozszerzeń. Wartość BaseIndex z rejestru wydajności to pierwszy wpis DWORD w sekcji danych (Data, wartość LastCounter to drugi wpis DWORD, a wartość LastHelp to trzeci wpis DWORD w sekcji Data.

rafal92 w takim razie daj logi z HJT i SR. :smiley:

Błędy z Application Error i System Error > szczegóły poproszę.

W logach nic nie ma.

To chyba mam coś z dyskiem twardym bo opisy są takie \

Urządzenie \Device\Ide\IdePort0 nie odpowiedziało w ramach ustalonego limitu czasu.

Ciągi wydajności w wartości rejestru wydajności są uszkodzone, kiedy proces Performance dostawcę licznika rozszerzeń. Wartość BaseIndex z rejestru wydajności to pierwszy wpis DWORD w sekcji danych (Data, wartość LastCounter to drugi wpis DWORD, a wartość LastHelp to trzeci wpis DWORD w sekcji Data.

Nie można usunąć z pamięci ciągów licznika wydajności dla usługi WmiApRpl (WmiApRpl). Kod błędu to pierwszy wpis DWORD w sekcji danych (Data).

0000: 00000737 00000000 00000000 000003ca

Złączono Posty : 20.01.2007 (Sob) 23:49

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11e … f3444.html

Właśnuie w tym czasie mi te zwiechy się robiły o 16 ileś i przed chwilą

Sprawdź najpierw dysk na innym komputerze

Złączono Posty : 21 Styczeń 2007, 1:17:19

Sprawdź w start > uruchom > services.msc czy działa usługa Windows Management Instrumentation (WMI) ( “instrumentacja zarządzania windows” )

do tego Start > Uruchom > cmd > wpisz chkdsk x: /f /r x - dysk systemowy

A także sprawdź pamięci RAM programem MemTest

Pamięć sprawdzałem, ta instrumntacja działa a chkdsk robiłem, przed chwilą zdjołem obudowe i zobaczyłem że złoncze molex jest luźne może to było przyczyną zobaczymy teraz co pokaże ta maszyna

Zdalne wywoływanie procedur (rpc) też włączone? Obydwie usługi powinny być ustawione na tryb uruchamiania “automatyczny”.

Zaobacz tutaj, powinno pomóc :slight_smile: