Dziwne znaczki na monitorze po włączeniu kompa

złożyłem kompa i… i po jakimś czasie wyskoczył mi efekt “matrixa” na monitorze.czym to jest spowodowane i jak to zlikwidować?

Wrzuć logi z HJ i Combofix i podaj temperatury sprzętu (zwłaszcza grafiki) bo to mogą być artefakty.

Opisz trochę dokładniej problem. Co się dzieje i w którym momencie? Podaj pełną konfigurację komputera razem z zasilaczem.

generalnie objawy pojawiają się już przy włączeniu kompa jeszcze czy też już na czarnym ekranie po włączeniu a parametry no cóż jest to:

płyta MSI 945GCM-F

procek Intel Coer 2 duo 2,66 GHz E7300

Grafa gigabyta ati radeon X1650 256 ram/128 bit

ram kingston KVR67D2N5/1G

HDD seageta 250 GB SATA

reszty chyba nie muszę wymieniać

przede wszystkim to dziękuję za szybką reakcję :slight_smile:

aha są to ciągi znaczków jak w matrix czasami odpalę kompa i działa ale coraz częściej jest lipa :{

A prosiłem

:expressionless:

Zakładam że model płyty jest kompatybilny z procesorem bo jest kilka wersji MSI 945GCM-F a mianowicie:

945GCM5-F V2

945GCM5-F V2 (FSB 1333)

945GCM7-F

945GCM7-F V2 (3 Audio Ports)

jak widać, np. 945GCM5-F V2 nie ma w spisie procesorów nic na jądrze wolfdale.

Proponuję zacząć od aktualizacji biosu, sprawdzić zasilanie- czy zasilacz nie jest za słaby do konfiguracji. W dalszej kolejności test pamięci, dysku…

Podaj log z Combofix

Proszę zmienić temat na konkretny,opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

wielkie dzięki za pomoc i odpowiedzi… niestety jestem na wyjeździe i dopiero jutro będę mógł podać to o co mnie prosicie… siła wyższa… na pewno wszystko wypiszę jeszcze raz dzięki… w końcu to jest w moim interesie pozdrawiam :slight_smile: