Dziwne znalezisko- gra, a może film?

Witam.

Ostatnio przeglądałem zbiory moich płyt i znalazłem dziwną płytę. Płyta zwykła, nagrywana, podpisana “Komandos Hotel”.

Myślałem że to jakaś gra, ale po włożeniu do napędu nie ma plików EXE tylko pliki:

.hog

.xa

.dat

.cnf

i inne.

Myślałem że to gra, ale po wpisaniu w Wujka Google frazy “Komandos Hotel” nic nie znajduje.

Problem, że nie pamiętam od kogo dostałem płytę ani do czego ona mogła służyć.

Ktoś pomoże?

Hmm może to 2 płyta do tej gry? Często nie było na nich żadnych exe - w jakim stopniu jest zapełniona?

Daj screena z tymi plikami może będzie prościej bo to nic nie mówi.

Tak to wygląda:

pliki.png

http://s24.postimg.org/ikhhf81hh/pliki.png

.hog wygląda na powiązanie z Star Wars, grami :wink: Tyle mi się udało w Google znaleźć.

W folderze BIN nie ma żadnych exe?

Nie, tam są jakieś pliki .ovl

Pełna nazwa pliku .hog to Descent Mission File. Jeżeli po dwukrotnym kliknięciu na ikonę pliku wyświetlił się komunikat, że aby otworzyć plik musisz zainstalować odpowiednie oprogramowanie.

Zarówno w systemie Windows jak i w MAC uruchomisz *.hog używając:

Interplay Descent

Interplay Descent 2

Ale jeśli to co masz ma już ok. 14 lat i do tej pory tego nie potrzebowałeś, to czy jest sens marnować życie na taką “historię”?

DeePdIVEr przestraszył mnie Twój avatar :stuck_out_tongue:

Czyli to są dodatki do jakieś strzelanki, czy to sama gra? Bo nie rozumiem.

Co masz na myśli?

“SCUS_946.40” wskazuje że jest to Syphon Filter 3 prawdopodobnie na psx’a. Załaduj tą płytę w emulatorze psx’a to się przekonamy:) Określenie “Komandos Hotel” nawet by pasowało do tej gry:P

A może to gra do jakiejś konsoli? sprawdź co jest w innych folderach na tej płycie.