Dziwne znalezisko- gra, a może film?

(system) #1

Witam.

Ostatnio przeglądałem zbiory moich płyt i znalazłem dziwną płytę. Płyta zwykła, nagrywana, podpisana "Komandos Hotel".

Myślałem że to jakaś gra, ale po włożeniu do napędu nie ma plików EXE tylko pliki:

.hog

.xa

.dat

.cnf

i inne.

Myślałem że to gra, ale po wpisaniu w Wujka Google frazy "Komandos Hotel" nic nie znajduje.

Problem, że nie pamiętam od kogo dostałem płytę ani do czego ona mogła służyć.

Ktoś pomoże?

(dragonn) #2

Hmm może to 2 płyta do tej gry? Często nie było na nich żadnych exe - w jakim stopniu jest zapełniona?

(mrFreeze) #3

Daj screena z tymi plikami może będzie prościej bo to nic nie mówi.

(system) #4

Tak to wygląda:

pliki.png

http://s24.postimg.org/ikhhf81hh/pliki.png

(Semtex) #5

.hog wygląda na powiązanie z Star Wars, grami :wink: Tyle mi się udało w Google znaleźć.

(dragonn) #6

W folderze BIN nie ma żadnych exe?

(system) #7

Nie, tam są jakieś pliki .ovl

(DeePdIVEr) #8

Pełna nazwa pliku .hog to Descent Mission File. Jeżeli po dwukrotnym kliknięciu na ikonę pliku wyświetlił się komunikat, że aby otworzyć plik musisz zainstalować odpowiednie oprogramowanie.

Zarówno w systemie Windows jak i w MAC uruchomisz *.hog używając:

Interplay Descent

Interplay Descent 2

Ale jeśli to co masz ma już ok. 14 lat i do tej pory tego nie potrzebowałeś, to czy jest sens marnować życie na taką “historię”?

(system) #9

DeePdIVEr przestraszył mnie Twój avatar :stuck_out_tongue:

Czyli to są dodatki do jakieś strzelanki, czy to sama gra? Bo nie rozumiem.

Co masz na myśli?

(coris87) #10

“SCUS_946.40” wskazuje że jest to Syphon Filter 3 prawdopodobnie na psx’a. Załaduj tą płytę w emulatorze psx’a to się przekonamy:) Określenie “Komandos Hotel” nawet by pasowało do tej gry:P

(StarterX4) #11

A może to gra do jakiejś konsoli? sprawdź co jest w innych folderach na tej płycie.