Dziwnego rodzaju plik

Witam mam pytanie mam na dysku pewnego rodzaju pliki są to pliki o dziwnych numerkach np. zamiast zwykłego pliku np. iso pojawia sie plik003 ,

plik042 itd. Co to moze byc i jak to odtworzyc?? :evil:

Najprawdopodobniej spakowałeś to swoje iso jakim.ś kompresorem i podzieliłeś na archiwa o takich samych wielkościach. Rozpakuj je jakimś kompresorem, otwórz plik z numerkiem 001 i rozpakuj go, a program do dekompresji automatycznie, sam rozpakuje pozostałe pliki!

A jakie rozszerzenie maja ? Prawdopodobnie są to pliki podzielone i musisz je połączyc programem np. Hjsplit lub innym

Pliki są jednakowej wiekości ale nie da się ich wypakować winnrarem,

odtworzyc jak obraz tak samo zadnego z nich sie nie da . Jak połączyć je programem i o jakie programy chodzi?? oczywiscie chcialbym prosic o linki :slight_smile:

Pytałem jakie ma plik rozszerzenie. Spróbuj tym HJSplit 2.2. Po uruchomieniu programu zastosuj Join i pozniej w Input File wybierz ten plik 001. Powinien połaczyc wszystkie. Ale w razie problemów podaj rozszerzenie.

Udalo mi sie to rozpakowac przepraszam za problemy… Jak teraz to odtworzyc dalej nie da sie nic z tym zrobic chociaz jest w jednym pliku i formacie plik :>??

To zrób screena z tymi plikami i wstaw tutaj. Zobacze co to za pliki.

Dziex juz nie trzeba roziwazalem problem ;]