Dziwnie przesunięcia ekranu

Witam. Otóż mam taki problem gdy gram w cs:go to obraz na prawym monitorze (lewy jest ustawiony jako główny) przesuwa się w prawo, tapety programy itp. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość wyłączenia tego. Ogólnie mam ekran 16:10 (główny) 4:3 (poboczny) lecz na głównym monitorze mam włączonego cs rozciągnietego 4:3. Oczywiscie rozdzielczość w cs  nie zgadza się z rozdzielczością ekranu. Można to jakoś ogarnąć programem? Aktualnie posiadam program DisplayFusion Pro tylko nie wiem czy jest tam jakaś opcja dot. tego. Ktoś wie jak to ogarnąć?  :slight_smile:

 

Z góry dziękuję za pomoc.  :slight_smile:

Napisałeś to tak że nic nie rozumiem poza tym że masz problem z  rozdzielczością i tym że masz dwa monitory o różnych parametrach. Monitory w ustawieniach podzielone tak żeby każdy trzymał swoją natywną rozdzielczość?

Chodzi o to że gdy włączam np cs’a z inna rozdzielczoscia niz mam monitor to od razu na drugim monitorze ekran przesuwa się w prawą strone, tak że tapeta z lewego monitora nachodzi w 1/5 na prawy ekran. Dziwnie to wyglada i nw jak to wytłumaczyć.