Dziwnie się wyświetlają strony internetowe

wczoraj założyłam tu na forum w dziale bezpieczeństwo taki temat http://forum.dobreprogramy.pl/temat/458804-komputer-strasznie-grzeje-procesor/

no i nie wiem czy to ten sam wirus czy nowy bo parę zdjęć z internetu sobie zapisałam na komputerze ale dzisiaj włączam internet i dziwnie mi się wyświetlają strony jak facebook, filmweb, o2:

http://img843.imageshack.us/img843/8672/uo4n.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/2343/2i97.jpg

wczoraj skanowałam komputer malwarebytes, dr web cure it, hitman pro coś tam wykryły usunęły (hitman nie mógł usunąć paru rzeczy). Jeszcze Avastem nie skanowałam (zrobić to??) no i wczoraj jak pobrałam wirusa to nie było tego problemu dopiero jest dziś po uruchomieniu wszystkiego. A na IE wszystko wygląda normalnie.

Tak przy okazji- jak klikam w skrzynkę pw np na forum tym to zawsze wyświetlało listę tematów w środku i mogłam klikać na jakiś i przechodziłam a dziś od razu do skrzynki kieruje xD do tego jak w statusach klikam na pokaż komentarze to nie działa

A jeszcze co jak uruchamiałam firefox to z początku na kartach pojawiało się że nie można wyświetlić strony dopiero potem jak odświeżyłam była.

Czy na innej przeglądarce (np. Internet Explorer, Opera?) jest to samo? jeśli masz modem to spróbuj go zresetować (tzn. wyłączyć i uruchomić ponownie).

Modem mówisz? Nic mi nie wiadomo o tym żebym go miała, chyba więc nie mam, zresztą nie wiem, przepraszam xD Ale chyba nie.

A na IE działa wszystko

Reset Firefoxa:  Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox

a więc czyli to wina firefoksa, spróbuj zrobić jego reinstalacje zostawiając swoje dane.