Dziwnie się wyświetlają strony internetowe

(Kirin42) #1

wczoraj założyłam tu na forum w dziale bezpieczeństwo taki temat http://forum.dobreprogramy.pl/temat/458804-komputer-strasznie-grzeje-procesor/

no i nie wiem czy to ten sam wirus czy nowy bo parę zdjęć z internetu sobie zapisałam na komputerze ale dzisiaj włączam internet i dziwnie mi się wyświetlają strony jak facebook, filmweb, o2:

wczoraj skanowałam komputer malwarebytes, dr web cure it, hitman pro coś tam wykryły usunęły (hitman nie mógł usunąć paru rzeczy). Jeszcze Avastem nie skanowałam (zrobić to??) no i wczoraj jak pobrałam wirusa to nie było tego problemu dopiero jest dziś po uruchomieniu wszystkiego. A na IE wszystko wygląda normalnie.

Tak przy okazji- jak klikam w skrzynkę pw np na forum tym to zawsze wyświetlało listę tematów w środku i mogłam klikać na jakiś i przechodziłam a dziś od razu do skrzynki kieruje xD do tego jak w statusach klikam na pokaż komentarze to nie działa

A jeszcze co jak uruchamiałam firefox to z początku na kartach pojawiało się że nie można wyświetlić strony dopiero potem jak odświeżyłam była.

(StarterX4) #2

Czy na innej przeglądarce (np. Internet Explorer, Opera?) jest to samo? jeśli masz modem to spróbuj go zresetować (tzn. wyłączyć i uruchomić ponownie).

(Kirin42) #3

Modem mówisz? Nic mi nie wiadomo o tym żebym go miała, chyba więc nie mam, zresztą nie wiem, przepraszam xD Ale chyba nie.

A na IE działa wszystko

(Acorus) #4

Reset Firefoxa:  Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox

(StarterX4) #5

a więc czyli to wina firefoksa, spróbuj zrobić jego reinstalacje zostawiając swoje dane.