Dziwnie zachowujący się Internet - niewczytywanie stron itp

Witam,

mam dość nietypowy problem z Internetem, także ciężko też opisać go krótko w temacie. Otóż jak w nim napisałem…po prostu Internet dziwnie się zachowuje. Dokładniej mówiąc, występują problemy z wczytywaniem wiekszości stron. Przykladowo włączając filmik na YouTube czasami wczytuje się cała strona normalnie, poza samym filmikiem, gdzie wyświetla się tylko napis “Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później”, a czasami wyświetli się tylko nagłówek strony, a dalej ukazują się dziwne znaczki lub kod jakiegoś języka. A naprawdę bardzo rzadko po chwili załączy się filmik. No ale problem występuje na prawie wszystkich stronach, wczytują się one bardzo wolno lub w ogóle i/lub niepoprawnie, z dziwnymi znaczkami. Problem występuje we wszystkich przeglądarkach. Problemu jednak nie ma np. ze ściąganiem plików, przykładowo udało mi się ściągnąć obraz Linuxa z prędkością 1000KB/s, więc najwyraźniej problemem nie jest powolne łącze.

Jeżeli ktoś miałby pomysł w czym może być problem i jak go rozwiązać, byłbym wdzięczny za pomoc :slight_smile:

pozdrawiam!

Pobierz: http://www.softpedia.com/get/Internet/O … pair.shtml

Uruchom, zaznacz wszystkie kratki i Go! Potem restart komputera.

Niestety to nie pomogło :confused: