Dziwnie zmieniający się "footer" w układzie strony

Cześć, stworzyłem szablon Joomli, ale mam jeden poważny problem z umiejscowieniem stopki. Wszystko jest w porządku, jeśli w trzeciej pionowej kolumnie nie ma żadnego kontentu - wtedy stopka przesuwa się pięknie na sam dół. Natomiast jeśli jest tam jakiś kontent, to stopka pozostaje w 3 kolumnie (w przypadku IE i FF, a w przypadku Opery znika całkowicie).

[/code] CSS:

[code] html, body { background-color: #D8D8D8; margin: 0; padding: 0; margin-top: 10px; margin-bottom: 10px; font-family: Arial, Verdana, Helvetica, SunSans-Regular, sans-serif; font-size: 12px; } #ALL { margin-top: 10px; width: 1000px; overflow: auto; margin: 0 auto; clear: right; } #NAGLOWEK { width: 1000px; height: 120px; clear: both; overflow: hidden; } #FULL { width: 1000px; background-color: #FFF; overflow: hidden; clear: both; } #STOPKA { width: 1000px; height: 100px; background-color: #000; color: #FFF; clear: left; } #MENU { width: 130px; float: left; padding: 10px 10px 10px 10px; overflow: hidden; } #CONTENT { width: 850px; overflow: hidden; clear: right; } #WRAPPER { float: left; width: 850px; margin-right: -150px; overflow: hidden; clear: right; } #SEARCH { float: both; overflow: hidden; width: 850px; padding: 10px 10px 10px 10px; } #CONTENTWRAPPER0 { width: 530px; float: left; overflow: hidden; } #CONTENTWRAPPER2 { width: 320px; margin-left: 530px; clear: right; overflow: hidden; }

Bedę wdzięczny za rozwikłanie tej zagadki!

W CSS mnie coś te

clear: right;

nie pasują, poszukaj w Googlach za co odpowiada clear.

Myślę, że dasz radę to naprawić, jak nie to pisz, ale lepiej jak sam zrobisz bo inaczej nie będzie progresu :slight_smile:

Czy dam clear:right, czy clear:both, niewiele się zmienia.

Tak długo nad tym już ślęczę, że nerwy puszczają heh

Wywal clear

I daj dla divów

position może być realitve

nie, to nie działa :frowning:

antitaste , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Długie kody proszę umieścić na zewnętrznym serwerze hostującym. Przeczytaj ten temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=16&t=394978

Z ciekawości wkleiłem kod u siebie i wszystko wygląda dobrze.

z treścią czy nie, _nie_ jestem w stanie zmusić stopki do wyświetlenia się źle. (Czyli aby wyświetliła się w 3 kolumnie)

Stąd mogę tylko próbować zgadywać co jest nie tak:

  • elementy wewnątrz modułów psują jakoś wygląd strony (niepozamykane tagi)

  • źle wkleiłeś kod (ominąłeś jakiś drobny szczegół).

Proponuje (w zależności od przeglądarki) zaopatrzyć się w DragonFfy, Firebuga lub F12 w IE ;p (nie wiem jakie są dodatki tego typu do Chrome).

Ewentualnie zawsze dobrym wyjściem w takiej sytuacji (przynajmniej ja tak robię) jest danie każdemu divowi innego koloru tła aby widzieć który na którego zachodzi. Trochę to roboty, ale od razu widać problem jak na dłoni.

Mam nadzieje, że jakoś pomogłem :slight_smile:

Tak, to jednak kwestia modułów, i niedomkniętych tagów.

Dziękuję za sugestie i pomoc, MaXDemage