Dziwny błąd - 404 Not Found

wczoraj spotkałem sie z taką sytuacją ze wszystkie pliki były na serwerze, edytowałem plik index.html na stronie kolegi. i nagle padło wszystko. zaden plik html nie chce się wyświetlić

Not Found

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

co moze byc przyczyną ? jak to naprawic? Tylko prosze nie pisac ze nie ma pliku na serwerze . bo jest.

access i error log co mowi ?:slight_smile: moze cos powalilo sie w konfiguracji serwera przez to. widzisz wogole swoje wywolnia w access logu?

sory, ale nie wiem za bardzo o co chodzi. Mógł byś mi powiedzieć co mam po kolei robić albo jakos tak.?

Czy index.html jets na serwerze w katalogu, na który kieruje (sub)domena? Czy jest plik .htaccess? Jeśli tak co co jest w nim napisane?

zobacz co masz w pliku access.log (domyslna nazwa) oraz error.log. czy napewno serwer dziala prawidlowo

jest tylko .htaccess ale jest pusty. Wiec co to moze być. Bo tylko edytowalem plik index a tu nagle padło wszystko i taki błąd wywaliło. Prosze o pomoc

Dodane 02.01.2012 (Pn) 18:05

pisze w folderze access-logs na serwerze - Blad wewnetrzny, nie mozna znalezc folderu:/home/kcadmin/usr/local/apache/domlogs/kcadmin

no i widzisz. masz juz blad :slight_smile: a teraz sprzwdz czy napewno ta sciezka w konfiguracji apache jest poprawna bo tutaj dziwne widze zmixowanie homa w usr/local.

ogolnie z tego co podales to blad jest po stronie serwera, a dokladniej jego konfiguracji. proboje on otworzyc pliki z niedostepnej lokalizacji

w konfigu masz mniejwiecej tak:

DocumentRoot /katalog/gdzie/jest/strona/www

ServerName twojadomena.pl

ojej…webmastringiem zajmuje się od niedawna. Mógł byś mi dokładnie powiedzieć co mam zrobic.? Bo nie bardzo rozumiem

Dodane 03.01.2012 (Wt) 20:44

ok wszystko działa, post do zamknięcia. ale dzięki