Dziwny błąd, który powoduje DotNet

przy skanowaniu WinDoctorem wyskakuje mi błąd, któego on nie może naprawić. co to za błąd i jak go zreperować?

dodam, że nie dawno instalowałam system od nowa. jest czysty, tzn. nie ma żadnych syfów.

aa3as.th.png

Wklej loga hijackthis do działu bezpieczeństwo.

Masz DotNet (niekoniecznie zainstalowanego ale pewnie jeśli znajduje się już w systemie to tak)

PS. to że instalowałeś system to nic nie znaczy.

Zabezpieczyłeś się :lol: ? (antywir, firewall, antyspyware)

tak, zabezpieczyłam się, mam Kaspersky’iego i Ad Aware. a loga wkleje jak wróce do domu, bo narazie siedzie na informatyce:P

czy doinstalować jakiegoś firewalla? mam w planie jesze Spybot S&D zainstalować.

czy tego DotNeta można jakoś usunąc?

Koniecznie. Chociaż to nie z jego braku powstał ten spyware to warto posiadać go z obawy przed hakerami.

Najlepiej zainstaluj darmowego kerio.

Zainstaluj spybota 1.4 orz ad-aware i zrób nimi skan systemu. Powywalaj co znajdą.

Teoretycznie: powinien być w dodaj/usuń programy - odinstalowujesz jak każdy inny program.

Praktycznie takie odinstalowanie mało da, gdyż on ponownie sam się zainstaluje.

Jak wspomniałem: wrzuć loga do działu bezpieczeństwa a stamtąd ludzie którzy się znajdują na nich powiedzą Ci dokładnie co i jak. :wink:

Proszę wątek zatytułować konkretnie (dziwne błędy to wszyscy jakieś mają :stuck_out_tongue: )

Na razie wątek przenoszę do działu Bezpieczeństwo.

Jezeli moja prośba nie zostanie spełniona :arrow: Śmietnik

w takim razie jak ten temat jest w dziale bezpieczeństwo to tu wrzuce loga :

Loga masz czystego 8)

aju więc co dalej ? jak się pozbyć tego świństwa i błędu zarazem ?

Ad Aware nic znaczącego nie wynalazł.

To nie jest zaden bład.Wszystko jest ok i nie szukaj dziury w całym :mrgreen: :mrgreen:

no ale jednak WinDoctor poczytuje to jako błąd :] ale jak tam mówisz to spoko :slight_smile:

Możesz jeszcze tak spróbować: