Dziwny błąd po usunięciu zakażonego pliku

Niedawno zainstalowałem nowy program Antywirusowy polecany przez gazetę “Next”. Jest to “Dr. Web”. Znajduje mi zarażone pliki, lecz podaje tylko ich lokalizację. Nie jestem zbyt dobry w odczytywaniu takich informacji i nie wiem za co odpowiadają zarażone pliki. Gdy próbowałem kliknąć na kwarantannę, komunikat o zarażonym pliku wyświetlał się ponownie, po krótkiej chwili. Przycisk “zablokuj” dawał identyczny efekt. Postanowiłem więc kasować pliki ( bo nie chciałem wykonać ostatniej dostępnej opcji czyli “ignoruj”), lecz gdy włączyłem komputer ponownie, przestała mi działać myszka i wyświetlił się następujący komunikat:

http://img225.imageshack.us/my.php?image=bdoy1.png

(plik z tego komunikatu uprzednio skasowałem ponieważ antywirus uznał go za zarażonego)

po zrestartowaniu komputera myszka znów działa poprawnie, ale komunikat wyświetla się przy każdym starcie systemu… o co chodzi? czy to jest coś groźnego? jak temu zapobiec?

Jeśli ktoś może mi pomóc, to byłbym bardzo wdzięczny.

z tego co wyczytałem z twojego błędu to zdaje się iż jest to jakiś dodatek do przeglądarki, musisz go wyłączyć a najlepiej go odinstalować napisz jakiej przeglądarki używasz,

Brakujący plik a więc i reszta tego syfa będzie miała lokalizację:

C:/program Files/MyWEB/

Używam przeglądarki opera, ale także Internetu Explorer. Problem jest teraz w tym, że nie wiem której przeglądarki dotyczy problem. Obydwie działają normalnie, ale pare minut temu przestał mi działać internet… wystarczył restart komputera. Nie wiem czy ta informacja może pomóc ci w rozwiązaniu tego problemu…

Daj loga z HijackThis według tej instrukcji KLIK

Ale najpierw przeskanuj i system i zablokuj syf programem Spybot Search & Destroy 1.5.2.20