Dziwny błąd :"w magazynie brak miejsce dla wykonania tego polecenia"

Witam otóż pojawia mi się następujący błąd :“w magazynie brak miejsce dla wykonania tego polecenia” , pojawia mi się on przy aplikacji Skype.Nie pojawiał się on wcześniej. Pojawia się on w momencie gdy skype jest bezczynny a ja korzystam z przeglądarki. Jeśli chodzi o dane na temat komputera: System : Win8, Ram: 3gb, procesor Intel Dual Core 2,4Ghz. Jeśli chodzi o “konserwacje” komputera to skany antywirusem (AVG) wykonuje w miare regularnie: raz czy dwa na miesiąc, czyszczę komputer ccleanerem też z taką częstotliwością. Komputera też staram się nie męczyć bo jak widac nie należy on do najlepszych i nie próbuje programów “na wyrost”. Miejsca na dysku też mam na zapas jeszcze bo coś ok 70 gb. Macie pomysł z czego może wynikać ten problem ? Lojalnie uprzedzam że mocno obeznany nie jestem i wszelkie odpowiedzi prosiłbym w miare prostym językiem czy instrukcje krok po kroku jak coś zrobić :). Załączam raporty z OTL

OTL.Txt

Extras.Txt

Sprawdz ile komputer wykorzystuje pamięci RAM. Możesz to uczynić za pomocą Menedżera zadań. Ctrl + Alt + Delete. Potem w zakładkę wydajność i masz tam podane wykorzystanie pamięci.

Jak już to zrobisz to napisz mi lub najlepiej wysli screena menedżera zadań.