Dziwny brak reakcji komputera - czarny ekran

Witam mam problem.

Dzis gdy wrócilem do domu wlacylem komputer nic bylo standardowo (mam radeon hd 5570) odczekalem 10-20 sekund lecz dalej nic niewiem o co chodzi prosze o pomoc

Ps.

Mój komp

Amd atholon 2.20 ghz

Goodram 2 gb

Dysk 120 gb

Plyta gigabyte ga m68sm s2l

Zasilacz feel I atx 400, 230 v

Jesli w zlym dziale prosze o przeniesienie

Dodane 11.10.2013 (Pt) 22:32

Karta gigabyte radeon hd 5570

Sprawdź monitor,kabel od monitora,zasilacz jest lichy więc trzeba by koniecznie wymienić/podmienić na inny gdyż może nie radzić se z tą kartą.

Zaraz sie dowiem czy ekran

Dodane 11.10.2013 (Pt) 22:41

Chyba nie poniewarz dzialal przez kilka lat sprawnie z karta komputer

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Dodam jeszcze cos komputer dziala ale nic nie dizeje sie na ekranie. Chodzi mi o dzialanie wiatrakow itp

wiesz co miałem tak samo jakis czas temu u mnie były dwie winy

  1. miałem cos z wiatrakiem ( byl blokawony przez jakas srobke )

  2. jakiś mądry człowiek w serwisie cos sknocil przy zasilaniu

Może zasilacz padł?

  • sprawdź kable i wtyczki, odłącz go na chwilę od zasilania 230 V, poczekaj chwilę i próba

  • kontrolki na obudowie świecą?

Dodam ze teraz komputer zaczal dziwnie piszczec

To osłuchaj, co to piszczy i jak i napisz.

Kontrolki swieca

Dodane 12.10.2013 (So) 17:27

Piszczy glosniczek

Dodane 12.10.2013 (So) 17:30

W srodku

Dodane 12.10.2013 (So) 18:10

Robie reset biosa moze pomoze

Jak to nic nie da, trzeba pożyczyć sprawny zasilacz min 400 W i sprawdzić kompa.

Okazalo sie ze karta graficzna poszla sie ,…