Dziwny download z torrenta

witam, nie dawno zaczołem się bawić ze ściąganiem z torrentów, ale dziś zauważyłem że z torrenta którego sciągam moge sciągnąć tylko tyle ile ściągnęli inni, na tym torrencie wszyscy mają 29,1% i ja do tego momentu mogę ściągać a potem transfer mi spada prawie do 0kb/s lecz po kilku godzinach gdy inni mają np 35% to wtedy leci mi znowu normalnie aż do 35%. czy ktoś z was wie czemu tak jest, mi sie zdaje ze dlatego ze nie ma na tym torrencie ani jednego seeda

perzyk , a patrzyłeś ile seedów i peerów ma ten torrent?

Nie ma sedów nie ma pliku, proste.

nie ma seedów , a peerów jest około 250-300

I dlatego nie pobiera… :?

Pobiera tylko to co mają inni, więc jeśli mają dajmy na to 45% to Ty też nie będziesz miał więcej. Poprostu nie ma skąd wziąść więcej danych :slight_smile:

Ewentualnie, można pobrać plik .torrent z innego Trackera. Jeżeli pliki są podobnie pakowane etc. Pobieranie rozpoczniesz od momentu w którym zakończyłeś.

Btw. Jeżeli co jakiś czas użytkownicy mają więcej procent, oznacza to ze seed co jakiś czas się pojawia.

Można też poszukać danego pliku na jakichś forach itp. - ja wolę ściągać np. z RS.com niż przez uTorrenta czy inny program p2p - ściągam sobie jakąś płytę albo film, wolno idzie, ale idzie, i potem utyka np. na 97% - można normalnie nerwicy dostać. A tak w ogóle to najczęściej zdobywam multimedia w EMPiK-u, żeby nie było…

Seed to jest ktoś taki który ma cały plik a peer to plik niekompletny więc jeśli nawet jest kilka tysięcy peerów a żadnego seeda to pliku nie ściągniesz,musi być co najmniej jeden seed.