Dziwny dźwięk w słuchawkach

Witam. Nowy komputer Asus Aspire TC 885 z Win 10. Po podłączeniu słuchawek do wyjścia słuchawkowego z przodu w słuchawkach mam pierdzenie i dziwne szmery. Sprzężenie? Uziemienie? Przesuwam myszą szmery, klikam na klawiaturze w słuchawkach szmery. Co może byc przyczyną? Po podłączeniu słuchawek do Jacka z tyłu nie ma szmerów i słuchawki grają poprawnie. Próbowałem instalować stery, ale mam komunikat, że wszystkie stery są aktualne i mam wszystkie updaty pobrane na dzień dzisiejszy. Słuchawki to Sennheiser HD 280 PRO i słucham przez 3,5 mm jack. Słuchawki grają bez problemów w każdym sprzęcie tablety, telefony, laptop z win 8 i nawet na starym kompie z win xp. Spróbuję kupić przejściówkę i tak podłączyć słuchawki może coś pomoże. Macie jakieś propozycje?

Prawdopodobnie to będzie problem ze złączem audio. Jeśli masz taką możliwość to spróbuj podłączyć inne słuchawki do tego złącza.
Złącze przednie zazwyczaj jest podpinane kablem do płyty głównej. Zobacz, czy tam wszystko podpięte jest poprawnie.

Mam u siebie w PC podobny problem, być może są to nadpsute kondensatory, które tworzą niepożądane odgłosy, szumy, szmery itd.

Hej,

Ja sprawdziłbym trop z niepoprawnym uziemieniem urządzenia.

Pozdrawiam,
Dimatheus