Dziwny folder po przywróceniu systemu


(Red19boy10) #1

Po tym jak nie odnalazłem rozwiązania dotyczącego wyłączenia się Aero spowodowanym użyciem programu Sunrise Seven postanowiłem przywrócić system.

System został przywrócony bez jakichkolwiek problemów jednakże na jednej z partycji powstał dziwny folder dołączam screen.

Próbowałem go usunąć jednak wyskakuje komunikat że nie mam uprawnień do wykonanie tej akcji (mimo iż moje konto jest administratorem) dołączam screen.

Kolejną sprawą jest to iż czasami wyłączają mi się nagle dwie partycje i aby znowu się pokazały niezbędny jest restart.

Skanowałem komputer Antywirusem lecz ten nic nie wykrył.

Przeszukałem google lecz nic nie znalazłem co by w jakikolwiek sposób mi pomogło.

Z góry dziękuje za pomoc.


(system) #2

To folder po wykonaniu jakiejś aktualizacji systemu. Był na pewno ukryty i się "ujawnił" po przywróceniu systemu. Uczyń go z powrotem ukrytym, PPM na nim i Właściwości > kratka Ukryty.


(Deliverius) #3

Takie foldery tworzą się przez system. Po paru restartach powinien zniknąć, jeżeli nie zniknie to go patelnią - Unlocker : http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Pr ... 12240.html


(Red19boy10) #4

Ok dzięki Panowie. Co w takim razie z partycjami? Ostatnio miałem również problem z zacinaniem się filmów podczas przewijania. Próbowałem w różnych odtwarzaczach (Allplayer, VLC, Media Player) jednak dalej się zacina. Zainstalowałem nowe sterowniki do karty, kodeki również jednak wciąż to samo