Dziwny "folder"? z mp3

Otóż mam taki problem…do kazdej mp3 na kompie tworzy mi sie folder dokladnie o tej samej nazwie co dana piosenka. Nie wiem o co z tym chodzi, myslalem, ze to wina progamu irfanview po instalacji ktorego to sie zaczelo robic, ale deinstalacja nie pomogla;p. Gdy wchodze w ten folder to otwiera mi sie w nowym oknie (pomimo, ze mam inaczej ustawione), kazdy jeden zajmuje dokladnie 44kb. Robi mi sie syf na kompie przez to i nie wiem co z tym zrobic. Zamieszczam screen dodatkowo :slight_smile:

ocochodzich0.th.png

  1. Wirus albo (co na jedno wychodzi) rootkit.

  2. A jeśli to nie to - może jakiś zepsuty kodek?

  3. VLC, którego używasz jest w wersji stabilnej, czy jakaś alfa/beta?

  1. przeskanowalem skanerem online mks i nic nie znalazl u mnie na dysku ( no chyba, ze on jakis cienki jest;p)

  2. hmm kodeki mam k-lite pack bodajze i wszystko smiga. Pozatym te foldery robią sie tylko przy plikach muzycznych, avi,mgp itp są okej :wink:

  3. VLC jest w wersji 0.8.6d i nie pisze nigdzie aby byla to alfa/beta.

Przeskanuj Ad-awarem, Spybotem, Pandą Online.

Daj log z HiJackThis i ComboFix. Ktoś ci sprawdzi…

wolfret

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

tomek2804, Twój post kosz, z racji niezrozumiałości.