Dziwny i ogromnie irytujący błąd

Witam. Parę dni temu zainstalowałem Windowsa 7 na laptopie i od instalacji niezbędnych programów zaczęła się dziać dziwna rzecz. Mianowicie dziwnie zachowują się aktywne okna i aktywne programy chodzi o to że np. mam uruchomioną Mozille i to się ona tak jakby resetuje…co jakieś parę sekund program zawiesza się na dosłownie ułamek sekundy i wraca do stanu normalnego. Strasznie mnie to denerwuje gdy np rozwinę listę na jakiejś stronie następuje “reset” i muszę rozwijać listę i szukać czegoś od początku. Dzieję się tak z każdym uruchomionym aktywnym oknem lub programem. Już mam tego powoli dość. Ktoś wie w czym tkwi problem? Może to wina jakiegoś programu lub procesu?

Już pocieram moją szklaną kulę i …momencik…kula mówi że te ‘‘niezbędne programy’’ wymagają też ‘‘niezbędnych witaminek’’ :wink:

Jeżeli tak to polecam dział Bezpieczeństwo i logi HijackThis

W przeciwnym razie napisz jakie to programy i w którym momencie zaczęły się te problemy(po instalacji jakiego softu) bo moja kula jest z przeceny i wszystkiego niestety nie pokazuje :wink:

No cóż podstawowe programy: Firefox, WinRAR, Avira, Skype, GG, Nero, IrfanView, Bestplayer, CDex, Flashget, pakiet office i nic więcej bo to laptop do pracy. Dodam że na Viscie z tymi samymi programami nie było żadnego problemu i nic podobnego się nie działo.

sutysut ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Spróbuj mojej porady powinna pomóc:

windows-komunikat-brak-odpowiedzi-migoczace-okna-t364811.html

Pozdrawiam