Dziwny i uciążliwy błąd w ALLplayer

Mam dziwny kłopot związany z ALLplayer-em, mianowicie gdy oglądam odcinki anime to zawsze dodaje je do play-listy aby nie włączać co chwile kolejnego, ale np. gdy wrzucę sobie np. 5 odcinków to zwykle przy przed ostatnim wyskakuje mi dziwny komunikat, który mówi mi żebym pobrał kodeka Real Alternative mam tego kodeka ponieważ znajduję się on w ACE Mega CoDecS Pack który właśnie posiadam to dziwne że wyświetla się ten komunikat gdyż przed chwilą oglądałem inne odcinki które również są w formacie *rmvb i nic się nie wyświetlało, więc gdy naciskam “anuluj” (bo po co mi 2 taki sam kodek) to znika mi windowsowy pasek zadań nie mogę go wyświetlić w żaden sposób zostaje mi tylko ponowne uruchomienie komputera.

Jest to strasznie irytujące ponieważ po każdej mojej “sesji” anime muszę restartować kompa… A najgorsze że nawet nie wiem o dlaczego mi się to pokazuje i tak dzieje.

spróbuj odinstalować ACE Mega CoDecS Pack i zainstalować FFdshow +real alternativ . na pewno problem zniknie . co do znikającego paska windowsa naciśnij ctrl +alt + del w taks menedżerze ubij proces explorer.exe .następnie plik uruchom nowe zadanie wpisz explorer.exe

sorry nie bardzo kapuje… w Menadżerze mam obydwa procesy i “taskmgr.exe” i “explorer.exe” wiec który mam zakońzyc?

a już kompletnie nie wiem o co chodzi z tym “plik uruchom nowe zadanie” (jak to włączyć skoro nie mogę dostać sie do paska zadań ale chyba nie o to chodzi)

Co do kodeków to nie odinstaluje ACE Mega CoDecS Pack ponieważ są one bardzo dobre dla mnie, nigdy nie miałem kłopotu z kodekami to ten ALLplayer coś szwankuje (oglądałem masę filmów w *rmvb i nic się nie wyświetlało)