Dziwny objaw po instalce XP sp3 na starym laptopie

Na starym laptopie z niedzialajacym napedem CD(chyba uszkodzona glowica) posiadajacym XP(bardzo wolno dzialajacym) zainstalowalem z pendriv-a USB skopiowany tam uprzednio XP sp3. Nie robilem wczesniej formatowania gdyz nie wiem czy pozniej dostalbym sie z Biosa do pendriv-a na USB.

W czasie instalacji byla informacja ze nie mozliwe jest skopiowanie jakiegos pliku od Windows Media Player 11-na czym mi nie zalezalo wiec poszedlem dalej.

Poniewaz laptop docelowo ma miec bezprzewodowy modem do internetu, po instalacji systemu zainstalowalem go. Niestety nie otwiera sie jego aplikacja informujac o bledach w systemie, ktore maja polegac na nierozpoznaniu, nieznanych plikow systemu a w celu ich pobrania, system podaje wloz CD systemowe.

Wiadomo tego zrobic nie moge, wgrywalem juz trzykrotnie XP sp3 i ciagle jest to samo. Z innych aplikacji wgralem antywirusa AVG i dziala.

Wiec niezupelnie wiem skad ten problem-system czy moze jednak modem (Huweii E160), cala instalke ma w sobie co wielokrotnie robilem oczywiscie przez USB w jego opisie jak najbardziej jest uwzgledniony XP. Dodam ten sam modem bezproblemu dziala na innych kompach z Vista.

Jest to dla mnie dziwne i nie wiem jak dalej doprowadzic do uruchomienia internetu na tym laptopie. Dziekuje za potencjalne odpowiedzi.

Musisz zrobić format i wgrac na czysto system bo jesli robisz nakładkę to syfy z starego systemu zostają i nadal będą błędy a system może jeszcze bardziej zwolnić więc może pożycz od kogoś napęd CD na USB albo jam masz bootowanie w biosie na FLASH to z pendraiwa sformatuj i zainstaluj XP-ka