Dziwny obraz (Nie wypełniło całego ekranu obrazem)

Witam, zainstalowałem dziś nowy win 7 ultimate, sterowniki i directd jest ok. Odapalam csa a tam mniej więcej coś takiego: http://imageshack.us/photo/my-images/58 … 00001.jpg/ tylko że te czarne jest większe i musiałem w paincie dorysować bo nie widać normalnie na ssie tego.

Chodzi o te czarne pola po bokach. Wcześniej tak nie miałem, jak można temu zaradzić?

Edit: Wychodzi na to że muszę grać na rozdzielczośći 1440x900 jednak kazdy gracz csa wie ze na takiej gra sie ze tak to ujme “chujowo”. Kazda inna rozdzielczosc robi mi takie czarne pola po bokach, czy da sie wyeliminowac ten problem?

Tak. Jest w opcjach panelu układu graficznego. Zazwyczaj skalowanie obrazu jest w opcjach dotyczących odtwarzania Video. Podaj jaką masz grafikę bo Intel i AMD CCC mogę Ci dokładnie podać bo mam na miejscu.

rozdzielczość nie jest dopasowana do monitora

zainstalowanie najnowszych sterowników rozwiązuje problem ( z reguły)

podobnie jak zakup legalnego windowsa

ten Twój jest w wersji box, jeżeli się zakupuje box, bez względu na wersję systemu (XP Prof,Home,Vista-wszystkie z wyjątkiem Startera i 7-z wyjątkiem Startera) POMOC TECHNICZNA MICROSOFTU JEST DARMOWA

i tam jak się zwrócisz, jestem pewny ,że rozwiążą Twój problem :smiley:

jeżeli jest inaczej napisz na forum gdzie wychapałeś wina albo zwróć się do kumpla który ci go dał

pozdrawiam kulawy67x

Sam sobie poradziłem, w opcjach karty graficznej trzeba było zmienić skalowanie z proporcjonalnego na powiekszanie.

PS Napisalem ze sterowniki mam najnowsze;p