Dziwny obraz po kilku minutach gry - Battlefield 3

Witam, rozpocząłem kampanie w BF3 i po około 15 minutach gry wyskoczył mi taki obraz na monitorze

20111102699.jpg

Zrobiłem zdjęcie telefonem, bo nie dało się zrobić skrina. Po pewnym czasie musiałem zresetować komputer bo nie reagował na żadne komedy. Co mam zrobić?

Sprzęt:

Płyta główna - Gigabyte GA-MA770T-UD3

Procesor - AMD Phenom II X6 1090T

Grafika - Radeon 6950 1GB

RAM - Kingston DDR3 4x2GB

Zasilacz - Chieftec APS-500S

Dysk Twardy - Seagate 1TB SV35 7200

Proszę o pomoc!

te stery ? : http://www.komputerswiat.pl/nowosci/pro … lda-3.aspx

Witam,

Tylko w tej grze ? Puść np. 3dMarka, Heaven’s Benchmark itp. w pętli i zobacz co się dzieje.

Sugeruję sprawdzić temperatury i napięcia zasilania. Ściągnij z portalu Aida64, tym programem najłatwiej posprawdzać takie rzeczy.

Pozdrawiam,

Ja bym strzelał że to karta się grzeje, taki pierwszy rzut oka na to i pierwsza myśl. Sytuacja się powtarza cały czas ?

Tak, sytuacja powtarzała się 2 razy, bo tylko dwa razy grałem. Więcej nie odpalałem, bo pisali na innych forach że karta graficzna może się zjarać na amen…

To zobaczyć chłodzenie na karcie czy jest poprawnie zamontowane i czy robi się z niej grzejnik. W sterownikach od AMD można też zobaczyć jaka temperatura podczas obciążenia jak i spoczynku. Podaj te temperatury, bo ja tak strzelam że się grzeje trochę.

Już wiem w czym problem, mam za słaby zasilacz… Czyli nie pogram, bo nie mam zamiaru wydawać 300 zł na nowy. Dobra do zamknięcia…

Jak byłaby to wina zasilacza byś miał reset :stuck_out_tongue:

Zmień pastę na grafice i zobacz co z tego będzie. Ew sprawdź temp na dotyk :slight_smile: