Dziwny pasek po wczorejszej aktualizcji


(Bula90) #1

Witam mam pytanie co może oznaczać bialy pasek po prawej stronie podczas wlaczania windowsa xp home edition przed pojawieniem sie loga windows xp


(Joemix) #2

Biały pasek - ale jaki?, pasek postępu (w tryie TXT) wysuwający się z lewej do prawej i potem wskakuje zwykły ekran startowy Xp?


(Bula90) #3

bialy pasek na czarnym tle tam na pocztku jak sie system wlacza


(Joemix) #4

Pasek postępu, po testach POST ekran się robi czarny, na dole ekranu pojawia się biały pasek, staje się dłuższy i dłuższy, az zajmuje cały ekran, - znika i pokazuje się ekran ładowania Windows z kolejnym paskiem, który tym razem już kręci się w kółko.

jeśli to taki efekt to system sobie coś tam przygotowywuje zanim wyświetli graficzny ekran ładowania system. Na jednych komputerach to jest na innych nie ma - i tak naprawdę nie wiem od czego to zależy.


(Bula90) #5

ale to nie oznacza zadnego zlego wplywu na komputer i system bo ja dotychczas tego nie mialem?


(Joemix) #6

Taki pasek (lub bardzo podobny jak podczas zwykłego startu) na pewno pojawia się kiedy komputer wychodzi ze stanu wstrzymania lub hibernacji... Na laptopie to mam, znika logo TOSHIBA leci pasek i potem graficzny ekran... na stacjonarce tego nie mam... różnicy jakiejś w pracy nie widzę... chyba nie ma sobie czym głowy suszyć.


(Scp X) #7

A Windows 2000 zawsze tak ma. A XP czasami ma, a czasami nie ma. Nie wiadomo dlaczego tak jest. Możesz się tym nie przejmować.