Dziwny pasek po wczorejszej aktualizcji

Witam mam pytanie co może oznaczać bialy pasek po prawej stronie podczas wlaczania windowsa xp home edition przed pojawieniem sie loga windows xp

Biały pasek - ale jaki?, pasek postępu (w tryie TXT) wysuwający się z lewej do prawej i potem wskakuje zwykły ekran startowy Xp?

bialy pasek na czarnym tle tam na pocztku jak sie system wlacza

Pasek postępu, po testach POST ekran się robi czarny, na dole ekranu pojawia się biały pasek, staje się dłuższy i dłuższy, az zajmuje cały ekran, - znika i pokazuje się ekran ładowania Windows z kolejnym paskiem, który tym razem już kręci się w kółko.

jeśli to taki efekt to system sobie coś tam przygotowywuje zanim wyświetli graficzny ekran ładowania system. Na jednych komputerach to jest na innych nie ma - i tak naprawdę nie wiem od czego to zależy.

ale to nie oznacza zadnego zlego wplywu na komputer i system bo ja dotychczas tego nie mialem?

Taki pasek (lub bardzo podobny jak podczas zwykłego startu) na pewno pojawia się kiedy komputer wychodzi ze stanu wstrzymania lub hibernacji… Na laptopie to mam, znika logo TOSHIBA leci pasek i potem graficzny ekran… na stacjonarce tego nie mam… różnicy jakiejś w pracy nie widzę… chyba nie ma sobie czym głowy suszyć.

A Windows 2000 zawsze tak ma. A XP czasami ma, a czasami nie ma. Nie wiadomo dlaczego tak jest. Możesz się tym nie przejmować.