Dziwny plik na pulpicie: klextlock.dat

Co jakiś czas (kilka razy dziennie) pojawia mi się plik klextlock.dat na pulpicie. Wyrzucam go i potem znowu jest. Rozmiar pliku to 36 bajtów, a zawartość otwartego pliku w notatniku to tylko coś takiego “KLEX$ 4Ť”.

Co to jest i po co to jest?

Skanowałem to mksvirem-online i antivirem i nic nie wykryło.

Związane jest to z jakąś wersją Kaazy zainstaluj inną wersje np.lite a jak nie to spróbuj tego znalazłem taką porade cytat"Kliknij skrot do kaazy prawym, wlasciwosci i bedzie mial element docelowy np: “C:\Program Files\Kazaa Lite Resurection\klrun.exe”

Trzeba mu jeszcze wklepac w pole rozpocznij w :“C:\Program Files\Kazaa Lite Resurection” i klex powinien przestac wyskakiwac "

PS. zamiast kaazy proponuje Filecroc przyjemny programik instaluje tylko dwa szpiegi a kaaza rewolucja niezliczoną ilośc.

Zapewne masz na Pulpicie skrót do Kazaa Lite Rewolucja. Otwórz właściwości tego skrótu i w polu Rozpocznij w: wpisz “C:\Program Files\Kazaa Lite Rewolucja” lub odpowiednio inną ścieżkę dostępu do folderu Kazaa. Ten plik nie powinien się więcej pojawić.

Zgadza się, plik się pojawiał przy otwarciu i przy zamknięciu kazy

zrobiłem co radziliście i klex już nie wyskakuje, Dzięki za radę

Kazaa REWOLUCJA ma niezliczoną ilość szpiegów? :shock: :shock:

Z tego, co wiem, nie ma ich wcale.

Może mówisz o legalnej kazie :lol:

Pierwsze słyszę… BTW Kazaa Rewolcja to następca nielegalnej kompilacji Kaazy, wersji Lite