Dziwny pomiar na Memtest86+

Witam!

Wczoraj sprawdzałem pamięć RAM którą kupiłem przedwczoraj. Okazało się, że pamięć(według Memtest’a) ma 41 errorów(patrz na zdjęcia). Pamięć była używana ale na Allegro nie pisało nic że jest uszkodzona itp. Proszę o pomoc, ponieważ chciałem przyspieszyć laptopa, a tu się okazuje, że jest 41 errorów.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0cc2352ead77563a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47a4c0229e4a343f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19367c595c616c30.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8dca2b0408d1a858.html

 

Pozdrawiam

TygrysPL

Tu ewidentnie widać że jest uszkodzona spróbój pobrac starsz awersje progrmu i jeszcze raz sprawdzić. Ile masz kości? 1  dwie ?

 

Rób to pojedyńczo.

 

I daj zrzuty. Jak wyjdzie to samo lup wiecej errorów zapisz nagraj sobie zrzuty . Masz dwa wyjscia idziesz do ochrony praw i konsumenta kopiujesz zawartość treśc wystawionego przedmiotu u tego gościa co kupiłeś.  print screana najlepiej i date zakupu z allegro.    Idziesz do UIOK liste placówek znajdziesz w google  Lub rzecznika praw konsumenta i piszesz ze zostałes oszukany celowo.

 

Po drugie nigdy nie kupuje sie elektroniki używanej tym bardziej ze jest grono cwaniaków co wciska kit.

 

Elektronike ja ci polecam i zalecam kupowac w sklepach : morele.net  tu jest bardzo dobry wybór.   ceneo.pl . Sprawdzaj zawsze jak z allegro właściiela ile ma komentarzy. I troche rusz głowa.

 

Jak niska cena to świadczy ze wadliwy sprzet. Pomyśl troche.

Nowa kość wsadzona do I banku sama i jak wyskoczy błąd reklamacja.Jako załącznik wyślesz zdjęcia z memtest86.

Te urzędy, to tylko w przypadku, gdy zakup był od firmy i nie na firmę.

Jeśli sprzedawca był osobą prywatną, to masz Allegrowy program i centrum sporów. Najpierw jednak sprawdź jedną kość i skontaktuj się ze sprzedawcą.

 

Po drugie się z Tobą nie zgodzę. Kupuję trochę elektroniki używanej - wczoraj również testowałem zakupioną używaną pamięć RAM. Pamiętaj, że aukcja nie trwa paru minut, a na ogół masz kilka dni, wyślij pytanie do sprzedawcy, upewnij się, że produkt, który kupujesz jest dobry.

Wszystkie kości do laptopów DDR2 są używane… Nic nie pisało, że kości są uszkodzone. Zrobie jak mówicie ale zobaczymy co z tego będzie.

 

______________

 

Sprawdzałem na morele.net ale ceny jednej pamięci 2GB są kosmiczne.

 

______________

 

Wczoraj sprawdzałem kości pojedynczo i jedna była dobra, to odstawiłem na bok. Sprawdzam drugą i jeden error. Później jeszcze raz sprawdzam tą samą kość. I ZERO ERRORÓW. Czy Memtest86+ się pomylił? Czy pamięć nie jest już uszkodzona? Sama się naprawić nie mogła.