Dziwny problem Microsoft Defender

image
przed chwilą takie coś dostałem po ponownym uruchomieniu komputera o co chodzi i jak to naprawić?

uruchom jako administrator

ale mam konto Administratora

A masz windows oryginalny?

tak

już naprawiłem wystarczyło wejść w edytor rejestru i zrobić tak HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SecurityHealthService dodać DWORD 64 dać nazwę na start i dać wartość na 2 oraz uruchomić ponownie system i Defender od razu się włączył bez problemu😁 polecam to zrobić jeśli nikt nie wie jak rozwiązać problem to , to rozwiązanie pomoże w naprawie Microsoft Defendera.

To tylko jeden ze sposobów, nie zawsze skuteczny.

https://www.addictivetips.com/windows-tips/windows-defender-service-wont-start-on-windows-10/

[quote=„PolskiPL, post:6, topic:656084, full:true”]
już naprawiłem wystarczyło wejść w edytor rejestru i zrobić tak HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SecurityHealthService dodać DWORD 64 dać nazwę na start i dać wartość na 2 oraz uruchomić ponownie system i Defender od razu się włączył bez problemu😁 polecam to zrobić jeśli nikt nie wie jak rozwiązać problem to , to rozwiązanie pomoże w naprawie Microsoft Defendera.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.