Dziwny problem z androidem (HTC sensation xl) Ekran sam wykonuje polecenia

Otóż mam problem z telefonem ponieważ ekran sam wykonuje polecenia od dłuższego czasu czyli jak np wybieram nr to liczby same się wybierają włączyłęm w ustawieniach pokazywanie dodtyku i widać gdzie jest wykonywane polecenia ekran w tym miejscu niema uszkodzeń a polecenia są w innych miejscach

 

erty14 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Spróbuj zrobić reset poprzez ustawienia(wykonując wcześniej kopie zapasową danych), jak nie pomoże to jeżeli masz gwarancje to będziesz musiał wysłać do serwisu. Obstawiam, że to będzie wina wadliwego dotyku. Jeżeli nie upadł i nie ma pęknięć żadnych to spokojnie Ci to uwzględnią wymieniając całego seta(czyt. szybka, dotyk oraz wyświetlacz).

już wcześniej zrobiłem przywracanie danych fabrycznych (nie robiłem kopi zapasowej bo mam wszystko na koncie google, i karcie SIM) aktualnie problem zniknął zdażyło się to raz ale wystarczało wytarcie ekranu o koszulke, był nieco mokry