Dziwny problem z internetem.(gry LoL i metin2 pl i prywatne)

Cześć

Na początku chciałbym powiedzieć, że jestem tu nowy i niewiem czy dobrze nazwałem posta czy też napisałem go w odpowienim dziale, za co przepraszam.

Przejdzimy do mejego problemu.

Wczoraj o godz mniej wiecej 21 (2013-02-08) grałem w Metin2 server prywatny NightCore.pl. Gram i jest OK. Później crash metina, pomyślałem ok to sie zdarza wiec odpalilem jeszcze raz i znowu dało się grać. Po 15 minutach gra się zatrzymała i wyrzuciło mnie z serwera, po czym nie dało się zalogować na żadny chanel i tak przez 10, 15 min. Po tym czasie znowu dało się wejść na metina tyle, że po zalogowaniu jakies 2min gry i znowu się wszystko zatrzymuje i wyrzuca z serwera i tak w kółko do dzisiaj do tej chwili kiedy pisze tego posta. Sprawdzałem też kolejny prywatny serwer na którym gram jest to Ravia.eu to samo tyle że wgl nie dało się zalogować bo pisało albo serwer jest wyłączony [(na stronie wyraźnie było widać, że serwer i wszystkie ch są aktywne)(to samo na NightCore.pl)], albo twoje konto jest połączone. Następnie sprawdziłem to na normalnym Metin2PL(global) i jest to samo co na Ravia.eu. Brat mówił mi, że jak grał w LoL’a to miał jakieś dziwne problemy, zalogował się normalnie ale jak chciał włączyć mecza to mu gre crashowało.

Mimo tego wszystkiego normalnie można było przeglądać internet, oglądać filmy na YT, ściągać pliki na Torrentach i rozmawiać na Skype czy TS.

Komputer skanowałem anty wirusem (Microsoft Srcurity Essential) i nic nie wykrył jak na moim tak jak i od brata.

Odapliłem na obu kompach ComboFix’a i poprawił pare kluczy w rejestrach.

Resetowałem łącze, router, oba kompy.

Posiadam komputer z Windows 7 Home Edition 64x Bity, zaktaulizowany do najnowszych wersji itp. (to samo mój brat)

Internet posiadam od dostawcy

ISP: TK Telekon sp.z o.o.

Organizjacja: Intermatik M.Skucik

download 4,05Mbps upload 0,5Mbps

Jest to radiówka.

Posiadam router TP-LINK TL-WR340G, 54M Wireless Router

Parametry obu komputerów, wydaje mi się, że są tutaj zbędne, lecz jeżeli zaistnieje taka potrzeba to napisze w odpowiedzi.

To chyba wszystko co moge powiedzieć o moim dziwnym problemie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.