Dziwny problem z klawą i mychą

Otóż gdy gram sobie np w CSS lub Soldat’a zauważyłem, że czasem klawa jakby się zwiesiła np klikam “W” aby iść do przodu i puszczam potem a on dalej chwile pruje do przodu o_O często tak mam, to samo z myszką mycha się jakby zawiesza kręce w prawo i nagle dalej nie moge jechać bo dalej stoi… muszę energiczny ruch np w drugą stronę i wtedy mogę znów wszystko bym ścierpiał gdyby nie fakt, że to się dzieje za często! O co chodzi? Czy ktoś potrafi pomóc?

Klawiatura i mysz bezprzewodowa czy na kablu??

za ile kupiłeś klawe i mysz??

Wszystko na kabel

Klawiatura: Trust KB-1150US

Mysz: A4 Tech Opto 325

Wcześniej tego nie miałem =/

Może to być wina myszki i klawiatury. Jeśli masz możliwość to pożycz od kumplów i zobacz jak się będą sprawować na twoim kompie.

Jak podłączasz myszkę i klawe ?

Spróbuj może pod inne porty podpiąć, jak masz taką możliwość.

A mi się wydaje że to nie problem z klawiatura i myszką gdyż w cs 1,6 jak gram z wieloma botami / kumplami to też tak mam i wtedy ograniczam fps do np 45 i jest normalnie

I jak to zmienić, jakiś czas temu grałem i wszystko było ok…

Wydaje mi się że to wina CSa, miewałem tak kiedyś, ale przeinstalowałem na inną wersje i działało normalnie… Chyba że też laggi serwerowe…

No nie bo w np grze Soldat to tez mam =/ Ale na pulpicie normalnie moge władać…

W cs otwierasz komende (tylda) i wpisujesz " fps_max XX " gdzie XX to liczba jaką chcesz ustawić na maxymalną liczbę fps. a w Soldat to nie wiem

Najgrosze jest to, że mam to w każdej grze (przynajmniej jakie gram) do CSS i Soldat dochodzi jeszcze Call of Duty 4 =/ Chyba walne format