Dziwny problem z komputerem - programy się nie uruchamiają

[Win XP]

A wiec wczoraj mój Avg antywirus zaczął niby znajdować wirusy. Zarażony były pliki i programy które nie powinny być zagrożone. Myślałem ze to avg szwankuje więc postanowiłem usunąć go i ponownie zainstalować aby przeprowadzić skan komputera. Ta próba się nie udała. Używam z firefoxa i niektóre programy w tym avg nie chcą sie do końca pobrać (99%) Jakby wirus chciał zapobiec temu xd Drugim problemem jest to że nie mogę otworzyć niektórych programów np. chrome , aimp 3 - do słuchania muzyki itp. W chodząc w alt +ctrl + delete otwieram sobie procesy i widze tam jak np. aimp3 zwieksza swoje użycie i zmniejsza ( soryy ale nie wiem jak to wyjaśnić) na ekranie przez jakiś czas jest klepsydra ale program się nie uruchamia.

Pobrałem avast ale on też nie chce się otworzyć ale myśle ze zwyklym antywirusem nie usune porblemu. nie chce formatu komputera :frowning:

PROSZE O JAKIEKOLWIEK RADY :slight_smile:

ps. nie jestem pewnien ale w tych procesach pojawiły sie chyba nowe te ,procesy’

Hej,

Niestety, wczoraj zacząłem skanować, ale musiałem wyjść, wyłączyłem komputer, i dziś nie mogę tego włączyć, jest jakiś inny program?

Hej,

Spróbuj ściągnąć program do innego folderu i uruchom go jeszcze raz - z tego nowego folderu.

Pozdrawiam,

Gotowe logi : http://wklej.org/id/1852034/

Pozdrawiam

Hej,

Chodziło o logi, a nie o jeden log.

Pozdrawiam,

http://www.wklej.org/id/1853085/

Teraz dobrze ? :slight_smile:

Hej,

Nie, log jest nieczytelny, bo podzieliły się linie tekstu. Jak FRST wykona log, kopiujesz to, co jest w logu w notatniku i wklejasz na stronie. Jak podwieszasz cały plik, to robią się czasami takie problemy, jak w zawieszonym logu.

Pozdrawiam,

Ostatnia próba. Wrzucam wszystkie pojedynczo, to mi wyskoczyło po zakończeniu skanowania.

Shortcut : http://www.wklej.org/id/1853281/

 

FRST : http://www.wklej.org/id/1853282/

 

Addiction: http://www.wklej.org/id/1853284/

:slight_smile: