Dziwny problem z komputerem

Witam wszystkich forumowiczów, nie wiem dokładnie gdzie miałem zamieścić ten temat, ponieważ mam bardzo dziwny problem z komputerem. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. A teraz przechodzę do rzeczy. Przy normalnym użytkowaniu komputer chodzi ładnie, nic się z nim nie dzieje, natomiast, gdy wstanę od niego gwałtowniej lub odejdę to monitor się wygasza (jakby przeszedł do stanu czuwania bo miga lampka od monitora), komputer chodzi przez krótką chwilę (w sensie dźwięk) po chwili dźwięk się zawiesza i pomaga już tylko restart. Nie wiem co mam robić i co powoduje takie dziwne zjawisko. Dzieje się to tylko wtedy, gdy wstaję od komputera, nie za każdym razem, ale tak co drugi raz komputer się zawiesza w taki sposób, gdy siedzę nic się takiego nie dzieje.

Pozdrawiam i liczę na pomoc. :slight_smile:

Przede wszystkim nie bądź dla niego taki surowy :lol: . Spróbuj mocniej po dociskać wszystkie kable (w monitorze, i z tyłu komputera).

:smiley: Myślę, że nie jestem dla niego surowy :slight_smile: Chodzi mi o to, że jak tak hmm… szybciej wstanę to się wyłączy, kable w monitorze i z tyłu komputera dociskałem już jakiś czas temu i problem nadal wystepuje :frowning: