Dziwny problem z łączem skaczące pingi wskazuje na wirus

Witam! Otóż pojawił sie u mnie problem 2dni temu. Występuje on w grach multiplayer. Otóż np. gdy sobie pinguje do jakiejś serverowni (np. ping -t gamesnet.pl) to pinig są w granicach 8/9/10 lecz gdy wchodzę do gry(w tym przypadku counter-strike v1.6) pingi zaczynają skakać między 100/200/300 i spadają do wartości np 30, co najdziwniejsze na consoli podcasz pingowania do np. gneta pinig wynosza 8/10 ale w grze są po 300. Komputer przeskanowałem avastem, windows defenderem, kasperskym, dr. webem, te programy nic nie wykryły, sprawdziłem logi hijackthis ale są czyste (mam win7 64bity) i czytałem, że już na tym systemie nie warto hijack sprawdzać to też załączam logi z OTL do sprawdzenia http://www.wklejto.pl/86428 Z góry dziękuje za pomoc.

/pozdrawiam BrT

edit. 2dni temu koleżanka wysała mi link na facebooku jak wyczytałem na forum face to jest jakis wir. No ale nic mi nie wykrywa za to w logach znalazłem coś takiego

C:\Users\BrT\Desktop\facebook-pic000163927.exe - no ale jak podążam tą ścieżka to nie mam tego pliku w tym desktop jak go usunąć?

To nie jest cały log. Masz go wkleić w całości od początku do końca razem z nagłówkiem. Poza tym w OTL powstają dwa raporty OTL.txt + Extras.txt i obydwa są potrzebne. Aby powstal ten drugi opcja Rejestr - skan dodatkowy musi być ustawiona na Użyj filtrowania.

Poza tym potrzebny jest raport z GMER.

Wrzucam pełnego OTL http://www.wklejto.pl/86489 i tutaj ten Extras.txt http://wklejto.pl/86490 tamte wrzuce jak zeskanuje może z tego już coś wyniknie.