Dziwny problem z routerem dlink dl-524 i laptokiem

witam mam oto taki dziwny problem posiadam łacze dsl z verizon 3Mb i laptok hp zv6100

i teraz tak :

-jak podlacze modem do laptoka przewodem to transfer przy sciaganiu jakiegos pliku mam okolo 350 KByte/s

  • a teraz jak podlacze modem do routera i lacze sie bezprzewodowo to transfer mi spada do 150 KByte/s nawet mniej

wiec co moze byc tego przyczyna ,router jest w tym samym pokoju, komputer wykywa jeszcze inne sieci czy one moga zagluszac tak

prosze o jakies wskazowki

Złączono Posta : 12.12.2006 (Wto) 20:26

no widze ze nikt nie wiem ale rozwiazalem problem sam choc nie wiem czy o to chodzilo ale chyba tak bo po tym odrazu inaczej dziala net tzn transfer wzrosl do prawidlowego a mianowicie mialem kosc ram 1gb tylko nie wiem czemu pokazywalo mi ze mam 1,25 gb no i wyjalem ja i wlazylem orginalna 512 gdzie pokazuje mi 512

Złączono Posta : 05.01.2007 (Pią) 23:56

hmm niestety problem nadal nie rozwiazany i tak jest jeszcze tak ze na polaczeniu bezprzewodowym scigam cos np skypa to transfermam 340kb/s i jeszcze np na dobreprogramy.com to tez mam transfer dobry a juz np rapdshare tylko 130 kb/s gdzie przy polaczeniu przez kabel 350 kb/s od czego to moze zalezec

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 0:58

problem zniknal po przejsciu na viste ,teraz smiga az milo