Dziwny problem z słuchawkami do telefonu .!

Witam.Mój problem wygląda tak. Wczoraj słuchałem muzyki na słuchawkach(pioneer douszne) na telefonie. Potem wyjąłem słuchawki z gniazda w telefonie(motorola Defy mini) spakowałem sie na trening i wyszłem. Gdy byłem w drodze, włożyłem słuchawki do telefonu i puscilem muzyke i wtedy… Muzyka leciała z głośnika Telefonu a nie z słuchawek,a na górze ekranu nie było ikonki ze słuchawki są podłaczone. Telefon zaczął nie wykrywać moich cłuchawek. Co dziwne, Na moim telefonie działają inne słuchawki(2 pary testowałem) , A moje słuchawki(pioneer) działają na innych telefonach.ZROBIŁEM dzisiaj rano test,mianowicie włożyłem działające słuchawki do mojego telefonu które moj telefon wykrywal bo jest ikonka na gorze i działaja. I jak juz sie pojawia ikonka, odlączam je i szybko podłączam moje (pioneer) tak żeby ikonka nie zdążyła zniknąć , i wtedy działają. Ale jak je z powrotem wyjme i będe chcial je wlozyc to znowu nic.

PROSZE O POMOC bo nigdy nie sptkalem sie z takim problemem , a moje przypuszczenia to cos z oprogramowaniem telefonu , i niewiem czy oddac telefon na gwarancje, sluchawki na gwarancje, czy moze wystarczy wgrac jakas aplikacje na telefon, Bo dziwi mnie to że tylko moje słuchawki nie grają a reszta działa. :frowning:

Możliwe że nie stykają styki, niektóre wtyczki są minimalnie grubsze (0,1mm może robić różnicę)

To dlaczego wcześniej działały. ? a na innych działa tylko jedna słuchawka ? Sam już niewiem. Oddam słuchawki na gwarancje i zobacze ale wątpie że to pomoże i że to wina słuchawek . Ale dzięki za pomoc . :slight_smile:

Mówisz że wyszłeś i poszłeś na trening? A doszłeś na ten trening czy nie doszłeś?

Czemu dziwne? Pod Androidem wszelkie nielogiczne zachowania systemu i durne błędy są normą.

Też tak kiedyś miałem, na szczęście restart telefonu pomógł. A Ty swój restartowałeś?

Dodaj że są też dłuższe o te 0.1 mm.